Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti mit gondoltok egy ilyen...

Ti mit gondoltok egy ilyen emberröl? A többi lent.

Figyelt kérdés
3éve egy cset oldalon kapcsollatba léptem egy àllitolag szintén macskamàniàs idös emberrel aki tőlem270km-re lakik.sokat cseverésztünk a cicàinkrol.Neki egy ivaros most6éves kandurja van nekem 3ivartalanitott oltott cicam.Na most a problémàm 2éve sirva hivott hogy hàrom napja eltünt a cicàja majd elökerült harci sebekkel és ha lenne rà pénze azonnal szaladna ivartalanitatni mivel màr1éve csevegtünk azonnal adtam fel neki pénzt rà.majd vàrtam a fejleményeket...huzta halasztotta mindig valami kifogàssal.mikor màr egy éve huzta az idöt meguntam s kértem hogy akkor vegyen jo minöségü tàpot szegény cicànak ugyanis a legolcsobb kutyakonzervel etette.idö mulva ràkérdeztem nahh mi jot vett neki?hàt kutyakonzerveket vett belöle.mostanra màr borzalmas àllapotban van szegény cica szombaton mikor màr làbra sem tudott àllni a cicàja nagy könyörgésemre elvitte dokihoz ahol megàlapitottak hogy a bal veséje 3xor akkora mint a jobb és a hasnyàlmirigyével is bajok vannak és vigye vissza mielöbb tovàbbi vizsgàllatokra kezelésre.keddre volt beutaloja az öregnek korhàzba egy kis bör pir miatt ami màr5éve ott van neki s persze h nem halasztotta bevonult a cicajat magàra hagyva egyedül betegen étlen szomjan mert sajnos nincs olyan szomszedja aki etetné.szerinte kibirja simàn egy hétig.ês tudom én voltam az idiota hogy egy ilyen alakkal miért csevegtem egyàltalàn de nagyon manipulativ nagy szinész mindig minden helyzetböl ki sirta magàt de most vége.megbukott a szemembe.mindenkitöl elnézést a regény hosszusàgu iromànyomért csak kivàncsi lennék a véleményetekre hogy mit szoltok az ilyes fajta nagy macska szeretethez?mert az tény hogy szereti...a maga fura modjàn

2016. aug. 18. 20:46
 1/9 anonim válasza:
9%
Azt gondolom, hogy ha szánsz időt és energiát a helyesírásra, akkor szánok időt és energiát arra, hogy konstruktív választ alkossak számodra.
2016. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy téged milyen remekül lehet manipulálni.

Küldtél pénzt. Szép. A cica betegsége okán , ha vársz még kicsit, ismét pénzre lesz szükség a vizsgálatokhoz.

Komolyan elhiszel mindent, amit írásban eléd nyomnak?

2016. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves màsodik teljesen igazad van szépen bekajàltam sajnos.Tanultam is az esetből,eszem àgâban sincs többet pénzt küldeni ennek az illetönek de attol még sajnàlom azt a szerencsétlen àllatot
2016. aug. 18. 21:17
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Emberedre akadtál! A manus pont olyan mint a macskák általában :)
2016. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3.valaszolo ment a pacsi.mennyire igazad van!!amugy nem is a pénzt bànom hogy küldtem inkàbb az érelmi megvezetést
2016. aug. 18. 21:33
 6/9 A kérdező kommentje:
Elnézést az ÉRZELMI megvezetést bànom leginkàbb!Kedves elsö totàl igazad van a helyesiràsi problémàkkal és mindenkitől elnézést mert valoszinü tovàbbra is előfordul mivel egy kis retek mobilrol firkàllok nem mentegetözést irom ezt de nem a kultur téma körbe irtam be szoval kérlek titeket ne erröl beszélgessünk.Szerintetek megéli az a szegény picike névre hallgato kis joszàg a hétfőt?mit tudtok a macskaknal előfordulo vesebetegségről?ez esetben hogy 3xor akkora a bal vese a jobbhoz képest
2016. aug. 18. 21:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban az a baja a cicának, semmi kezelés nem fogja rendbe hozni. Lehet vizsgálatokra hordani, ilyen-olyan injekciókkal szurkálni, de nem fog meggyógyulni. Sajnos az állatoknál a veseprobléma az egyik olyan betegség, amire nem sok megoldás van. Embernél adnak egy új vesét, de az állatoknál ilyen nincs.
2016. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen embereknél csak az lenne az egyedüli megoldást, hogy az állatot egyszerűen elhozni onnan. De akkor hoznak maguknak egy másikat, mert mindenképpen tartani akarnak állatot, sajnos.
2016. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Uhhh ez szegény cica.köszi szépen a vàlaszt!!!es ez következménye lehet a helytelen tàplàlàsnak is?kutyakonzerv mellé a legolcsobb cica tàp,tejbe àztatott kenyér,tészta maradékok jo sos hagymàs pörköltel nyakon öntve?sejtem hogy igen,de kivàncsi lennék mi a véleményetek.sokszor kértem ne ezeken tàplàlja de a vàlasz annyi volt hogy de picike csak ezeket imàdja.
2016. aug. 18. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!