Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen a perzsa macska?

Milyen a perzsa macska?

Figyelt kérdés

Van egy cicánk lassan 2hónapos perzsa (ajándékba kaptuk)

De tök pici a szőre az miért van?vagy hoann tudom h tényleg perzsa cica-e???


2008. szept. 30. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Húú, hát én úgy tudom, hogy a perzsa cicák jellegzetessége a nagon dús szőr, de lehet h kicsit korban, azért még 2hónaposan nem jön elő. illetve még az is, hogy az arcuk kicsit olyan húsos, összehúzódottnak tűnik, de én mondjuk felnőtt cicába láttam, lehet h ezek is idővel alakulnak ki. biztos forrás, hogy perzsa?nem lehet, hogy perzsakeverék csak?
2008. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tutti h perzsa cicca:):):)
2008. szept. 30. 20:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyomott orr, rövid lábak, nagy dús bunda, 2 hónaposan sem kicsi már a szőrük. A tiéd vagy keverék vagy exotic, annak rövidebb a szőre, de az is dús, és ugyanúgy nyomott orra van. Arról a legkönnyebb megismerni. Tegyél egy képet valahova és megmondom milyen fajta:)
2008. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dúsnak dús a szőre de az orra sztem nem nyomott:D
2008. okt. 1. 06:18
 5/8 anonim ***** válasza:
A kis perzsán is látszik már a nyomott orr, ha nem olyan akkor félperzsa lehet, nekem volt már perzsám, félperzsám is nagy a különbség, a szöre hosszu mindkettönek már 3-4 hetesen látszik hogy nem kis szörü lesz, orra viszont 6-8 hetes korukban már látszik hogy nyomott vagy nem, füle meg kerekebb és szörös belül !
2008. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na a füle az tuti h szőrős mert azt már mindenki észre vette de az orra nem nyomott :S:S:S
2008. okt. 2. 06:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek ellenére még lehet perzsa. Nekem is van nyomottabb és kevésbe nyomottabb orrú perzsa cicám.(fajtiszták)

Fajtától is függ!!

2008. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hülye, bolod, lökött és gyogyós xD
2009. dec. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!