Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska tartása panelban?

Macska tartása panelban?

Figyelt kérdés

Régen volt kutyánk kertes házban, de most panelba költöztem és nem merek bevállalni egy kutyát.

Lenne pár kérdésem cicatartással kapcsban:

Milyen felszerelések szükségesek, hogy ne szedje szét a lakást amíg dolgozom? Hányszor és mivel kell etetni egy panel cicát? Kellenek neki oltások vagy ilyesmi(mivel panelba lesz)? Mennyi foglalkozást igényel? Egyet vagy többet(max 3 jöhet szóba) érdemes tartani inkább? Milyen márkájú almot vegyek és azt hányszor kell cserélni? Kölyök vagy felnőtt macskát hozzak? Menhelyes cicákkal tapasztalatok, vélemények?


Előre köszi:)



2016. aug. 19. 13:56
 1/1 anonim válasza:
Én panelban lakom és van cicám, teljesen jól elvan ,csak annyi , hogy a panelban tartott macskák sokkal jobban félnek a külvilágtól mint a kerti cicák (nyilván)...meg a panel cicák sokkal hosszabb életet élnek .Én almot hetente cserélek és a szilikon almot ajánlom. Én úgy mentettem meg kölyök korában , de nem menhelyről , 1x 2x rátettük az alomra és már magától járt wc -re .(mi mondjuk túl korán hoztuk el 1,5 hetesen és ezért macska tejjel kellett etetni, emiatt ment a hasa tehát akkor sűrűben kell cserélni)Egyébként a macskák a nap nagy részét alvással töltik (főleg ivartalanítva), tehát nem kell aggódni miatta ..(bár volt olyan , hogy haza mentem és a szobám olyan vot mintha tornádó söpört vólna át rajta XD) Figyelj az ablakokra ,ki ne másszon ,mert az enyém is ezt csinálta kölyök korában és egyszer megcsúszott és eltört a lába.Ha van kérdésed tedd fel bátran=)
2016. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!