Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátok is egy sziréna?...

A ti macskátok is egy sziréna? A többi lent

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves ivartalanított kandúr cicám. Nálunk született az anyjuk 5 kiscicát hozott a világra, már pár hetesen is az cica közül ő volt az egyetlen aki folyton folyvást hangosan sírt,pedig semmi baja nem volt. Ezt a remek tulajdonsàgàt màr 4éve gyakorolja.Nem beteg mindene megvan,egyszerűen csak ilyen nyifogos ha dokihoz visszük pl. Az éves oltàsra, amint berakjuk a kocsiba màr indul a szirènàzàs,hiàba vigasztaljuk,bàr 4év alatt màr ugy megszoktuk, hogy bevallom sokszor màr nevetünk szegényen,föleg hogy olyan viccesen vàltogatja a hangjàt, elkezdi auuuu aaauuu eööö e e ööö :)ha itthon vagyunk vele akkor is mindenbe beleszol inkabb ordit.adj enni nah de ne ezt adj màst,ha csak besétàl a szobàmba muszàj elejtenie egy hangos csatakiàlltàst, hogy haho itt vagyok!!!!:)

2016. aug. 19. 16:25
 1/1 laura20010914 válasza:
Nekem is ivartalanított cicám van,de nőstény és csak egy éves. Ő is egyfolytában nyávog. Több veboldalon is olvastam,hogy minél többet beszèlünk hozzájuk,annál többet nyávog
2016. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!