Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám sűrűn kijár az...

A macskám sűrűn kijár az utcára, félek, hogy egyszer elütik. Hogyan lehet megakadályozni a balesetet?

Figyelt kérdés
2016. aug. 19. 20:47
1 2
 1/12 anonim válasza:

Ezzel en is igy vagyok

4 cicam van ha latom hogy kimennek akkor vagy behozzom vagy behivom es adok nekik valami finomat.Nekem bevallt kevesebbet jarnak ki.

2016. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Az enyem is kinti/benti is de kivagyakoznak. Pont egy auto alol szaladt at de szerencsere nem jott semmi.
2016. aug. 19. 21:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Marha egyszerű: nem engeded ki. Ha pedig nem akarsz benti macskát ès forgalmas helyen laksz, akkor nem tartasz macskát...
2016. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, ha bentvan, de o orankent kiakar menni
2016. aug. 19. 21:40
 5/12 anonim ***** válasza:
A forgalmas út mellett laktok és nem zárod be a cicát akkor sajnos nagy esély van rá hogy elgázolta egy autó
2016. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi rosszul irtam szoval nem elgàzolta hanem elgàzolhatja
2016. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha ivartalanítod, az valamennyire csökkentheti a vágyát a kinti élet iránt, illetve nem megy olyan messze a háztól, kisebb az esélye, hogy ösztöneitől hajtva figyelmetlenül egy autó alatt végezze.

Ha nagyon forgalmas helyen laknék, én egész biztosan nem engedném ki, inkább megpróbálnám pórázra szoktatni, vagy macskabiztos kerítést csinálnék a kertbe, hogy onnan ne juthasson ki.

2016. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ivartalanìtott. Nem òriàsi a forgalom, de azert forgamlmas. Jò ut meg hosszu, ezert hajtanak.
2016. aug. 21. 22:52
 9/12 anonim válasza:
66%
Az évek alatt már öt macskámat elütötték a házunk előtt. Sajnos ez ezzel jár, ha kimehetnek. Ki kell fogni a félősebb vagy okosabb macskát, annak nagyobb a túlélési esélye. A buták leszelektálódnak.
2016. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Mansikka válasza:
Az én macskáim ivartalanítottak mégis szinte szétszedik a házat, ha nem engedem ki őket. Szó szerint kibírhatatlanok olyankor. Én is nagyon féltem őket. Sajnos egyikőjük egyik napról a másikra eltűnt. Nem forgalmas hely, nem hiszem hogy elütötték. Kerestem, de nem lett meg. Sajnos sok a gonosz ember... A helyzet az, hogy nem sok mindent tudsz tenni értük, ha kijárósak. Macskabiztos kerítés nincs...ha elbarikádoztam a helyet ahol ki szoktak bújni, akkor szimplán a melléképület tetejéről átmentek a szomszédba... nagyon leleményesek e téren.
2016. aug. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!