Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel etessem szerintetek a...

Mivel etessem szerintetek a macskám hogy az jo legyen neki? Marmint egészséges. Márka nevekre vagyok főleg kiváncsi. Ami még megfizethető (15-20) ezer ami élelemre megfizethető nekem

Figyelt kérdés

2016. aug. 19. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tessék?
2016. aug. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Havi kb15ezret tudok kiadni a cicam élelmezésére nos azért kértem a tanácsokat mert szeretném egészségesen etetni például tápok közül melyik amit ajánlanátok tasakos mellé etetés nyers satöbbi
2016. aug. 20. 00:29
 3/12 A kérdező kommentje:
kedves 1 köszi a kimeritö vàlaszt!
2016. aug. 20. 00:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Orijen, Acana, leonardo, optimanova, porta 21, purizon ezek jó tápok 2000-3000/kg nagyobb mennyiségben érdemes rendelni, akkor általában olcsóbb... Mondjuk én hús párti vagyok, mivel a macska ragadozó. Ha vegyesen adod olcsóbb, és jobb sztem.
2016. aug. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hust adjak neki, macska az ragadozo+ egy KEVES tapot(taste of the wild, hills, royal canin, orijen -pl)
2016. aug. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2016. aug. 20. 08:54
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
A Royalt én direkt nem írtam, mert rengeteg cica beteg lett tőle pl. Húgykő, allergia, daganatos megbetegedések... Tenyésztők tapasztalata nem én találtam ki. A tenyésztők nagyrésze hússal etet, Nem véletlen, hisz azért valljuk be a táp művi kaja. Olyan mintha kész ételt ennék ... Tuti a sok adalékanyagtól, tartosítószertől pár év alatt beadnám a kulcsot, szinte boritékolt, ha csak azt eszi, hogy baja lesz. Az hogy a gyártó mit hazudik h mi van benne, nem kell elhinni, emberi fogyasztásra alkalmas ételeket is manipulálnak, és nem csak a gagyi kategóriát. Csirkemell+szív+máj főzd meg répával, rizzsel,tehetsz bele csirkenyakat összetörve, ettől egészséges lesz.
2016. aug. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
5os vagyok, 7esnek van igaza osztom!
2016. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő választ kedves utolsó na éppen ezért tettem fel ezt a kérdést mert nem tudok egyszerűen kiigazodni hogy most tényleg mi lenne jó a cicámnak mert valaki a royal canin re esküszik van aki b.a.r.f.ra màr meghülyülök teljesen.elvesztem a rengetegbe
2016. aug. 20. 10:03
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Én aranyút párti vagyok. Gabonamentes táp mindig van előtte, ebből mind1 melyik fajta, én applawsot használok, plusz minden nap vacsira egy tál hús. Én megfőzöm, mert kisgyerkőcöm van,még véletlen sem akarok keresztfertőzést, vagy vmi balesetet, de nem szükséges megfőzni a disznón kívül semmit. Nekem szárnyast, halat, marhát, nyulat, disznót, plusz ezek belsőségeit kapja.

Legidősebb cicám 21 évesen hunyt el, szóval merem ajánlani ezt az etetési tervet.

A royalt én sem ajánlom, mivel régóta van a pályán tipikus divatmárka lett, de nem a legjobb minőség. Kb olyan a prémiumok közt, mint a tescos a boltik közt... olyat nézz ami adalékmentes, magas a hústartalma, és lehetőleg gabonamentes, mivel macskát akarunk etetni, nem hörcsögöt, így nincs szükség a kukoricára és társaira.

2016. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!