Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a francokat csináljak a...

Mi a francokat csináljak a bolhákkal?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van! Van 4 kinti macskám, akiket ölelek, puszilok, játszok velük nagyon sokat egy nap.

Bolhások rendese, de én szerintem még jobban. Agyon vagyok csípve, mint egy rühes úgy néz ki már a két lábfejem. Kismillió bolhát kaptam már el bent. Voltak a macskák már fürdetve minden anyám kínjával, amit olvastam/ajánlottak. Volt bolhanyakörvük és most 16-án csepegettem nekik advantage bolhairtót, ami egy kisebb vagyon volt... Három macskán nem nagyon látok bolhát, nem vakarják magukat. De az egyik( a legkisebb, egy éves múlt) talán még jobban vakaródzik. Pár napig nem is volt rajtam egy csípés sem, ma viszont megrohamoztak a bolhák engem is újra. A házban, a macskák kinti helyén már ezer alkalommal körbefújtam bolha, hangya, poloska és más egyéb mászó rovarölővel és már kínomban nem tudok mit kitalálni. Volt itt már nagytakarításnál is nagyobb takarítás, minden. Mi a fenével gyilkoljam ki ezeket a kis dögöket? Van még egy kutyám is, akivel nem érintkezem olyan sokat, venni fogok neki is spot on-t, de nem hiszem, hogy a kutyáról jönnek rám. Icipici fekete bolhák.

Valaki adjon tippet, trükköt, szert, mert a macskáimmal együtt ugrok lassan a kútba :D


2016. aug. 21. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérjél az állatorvostól midaspotot a kutyára és a macskákra is havonta ismételd ha már nem bolhásak akkor is
2016. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egy árat tudnál mondani, hogy mire számítsak?
2016. aug. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok oldal a lakásba mega hol szoktak feküdni oda az insecticide 2000 ret ajànlom.ha havonta ismétled az âllataidon a bolhairtot idővel tuti egyik sem lessz bolhas s ha a bolhàk nem talàlnak màr gazdatestet a lakàsbol is eltünnek. Nem te ràd utaznak
2016. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Először is mindennap porszívózni kell.ez a leghatékonyabb a bolhák ellen. Biokill extraával lefújni mindenhol bennt és kinnt is a macskák helyét.
2016. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Insecticide 2000-et én is ajánlom nekünk is nagyon jó volt mindenhova.
2016. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg :a Zállatorvos a bolhák csodálatos élete
2016. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolso te maniakus nyelv hagyomànyok megörzője legyél szives vàlaszt írni a kérdezőnek vagy azzal az unatkozó hosszu nyelveddel tudod mit kéne kezdeni...le nem irom
2016. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!