Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet egy 3 és fél hóbapos...

Lehet egy 3 és fél hóbapos cica ivarérett?

Figyelt kérdés
Nem az alomba pisil vagyis oda is de a házban máshol is észre vettem foltokat.Ez lehetséges?

2016. aug. 21. 20:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Fiú cica és pénteken lett 14 hetes.Ilyenkor már lehet ivartalanítani?
2016. aug. 21. 20:46
 2/8 anonim válasza:
en ugy tudom hogy fel evesnek kell lennie az ivartalanításhoz
2016. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

14 hetesen is lehet ivartalanittatni, de 3 es fel evesen nem lehet ivarerett egy kandur macska.

Ha ilyen fiatalon nem csak az alomba pisil, akkor vagy egessegugyi problémája van, vagy valami viselkedesi prblema, jellemzoen streszel valami miatt.

2016. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát az utobbi meglehet mert elég egy bolond cica van hogy eimogatom elalszik és egsik pillanatról a másikra megőrül harap rácsimpaszkodik a és nem engedi el össze-vissza futkos...de erröl azért majd az állatorvost is megkérdezem mert másfél hét múlva megyünk.Amúgy amit írtam az lehet h azt jelenti h hiperaktív?
2016. aug. 21. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem túl sok doki vállal ennyire fiatalon ivartalanítást de az biztos hogy még nem ivarérett nem jelölget 6 honapos korban mar mindenki vàllalja a mütetet
2016. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de idő elött nem akarom ivartalaníttatni mert akármi baja lehet csak nem tudtam hogy mikortól lehet.Nem tudnám elviselni ha olyan beteg lenne hogy meghalna.Nekem ő nem csak egy cica...
2016. aug. 22. 01:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg máshová tenni az almot, nálunk az segített, a macseknak nem tetszett a helye az alomnak, és kb az egész lakást wcnek nézte. Amióta "szem előtt van" az alom biztonságosan használja, nincs se pisi se kaki máshol.


Ennyi idősen nem hiszem, hogy jelölgetne, inkább csak nem szobatiszta.

2016. aug. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De szobatiszta 7 hetea kora óta van nálunk de már szobatisztán hozták mert lakásban született.
2016. aug. 22. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!