Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S a macskám ágyba...

S. O. S a macskám ágyba vizel! (? )

Figyelt kérdés
Lett a családnak egy kutyája amit a macskám sérelmez és már nem tudok vele mit csinálni.Eddig semmi probléma nem volt de.Nem aludt velem ,de az ágyon járkálhatott ha be volt ágyazva.És többször rávizelt 2 éves ivartalanitott macskám az enyémre.Elkezdtem vele többet fogglalkozni,játszani, új játékokat vettem neki de nem segített.A kutyára már kb rá se néztem.És megszűnt egy ideig de ma arra keltem fel hogy melllém az ágyba vizelt!! Nem tudok mit kezdeni vele anyum nagyon ideges lett.Segítsetek kérlek!Nem akarom elveszíteni! Az alom napi többször pucolva van az nem lehet a probléma és hugyuti betegsége sincs.A családom viszont egyre idegesebb miatta és nem szeretném ha azzal jönnének hogy többé nem kívánatos személy a házban :(((
2016. aug. 22. 05:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem az én kutyám a testvéremé és ő a gazdája. én meg a macskám gazdája vagyok bocsi ha a sajátommal foglalkoznék és az ő problémáját oldanám meg.
2016. aug. 22. 06:11
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1


Mert a kutya házba való? Az enyémek például nem csak kajáért kuncsorognak, és hűségesek is, szóval marhasággal ne tömjük a netet.


Kérdező: a problémát meg lehet oldani, csak türelem kell. Húgyuti betegség nem ok erre, de amúgy állatorvos mondta, vagy csak szerinted nincs? Kezdd azzal, hogy nem mehet többé az ágyadra. Parancsold le onnan, ha rámegy.

2016. aug. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm! felhívtam az állatorvost ő mondta hogy ha nem pisil sokszor kicsiket és fájdalmasan akkor nincs baja.Szerinte az ok lelki és akkor jöttem rá hogy a kutyával lehet baja.
2016. aug. 22. 06:23
 4/4 anonim válasza:
Biztos hogy a kutya a baja.Lényegében te még szerencsés vagy,mert régen a macskám engem spriccelt le,a lábam.Brrr.Megjelölt.Gondolom ezért pisil az ágyadba is.Bár én sosem tartottam bennt a lakásban pont a balesetek végett.De kinèl mi a szokás.Szerintem előbb utóbb abba hagyja.Ne engedd fel az ágyadba!
2016. aug. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!