Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert van az ha veletlenul...

Lumia 532 kérdése:

Miert van az ha veletlenul bent marad a macska a hazban ejszakara mindig az en szobamba piszkit?

Figyelt kérdés
szobatiszta tudja hogy ki kellene menni csak nem tud mert hat ugye senki se ebred fel, 2-3 szor tortent meg a dolog a hugom miatt es mindig az en szobamba cart be, azert irom hogy a hugom miatt mert regen mindig ö csinalta azt hogy elbujtatta a macskat hogy ne dobjuk ki ejszakara mert ö vele akar aludni, na de a macska nem tudott kimenni mikor carnia kellett es mind a 3 alkalommal az en szobamba cart azota se ertem miert hatalmas ez a haz miert pont hozzam carik?? mondjuk ez mar evekel ezelott tortent de meg most se ertem, tesomnak el lett magyarazva ne bujtassa ejszaka a macskat a hazban nem igazan erdekelte ugyse ö hozza carik be, mindegy megfogadtam meg egyszer ilyet csinal tesom nem erdekel hogy lany nagyon meg fogom verni, mindegy most a macska eszjarasara lennek kivancsi, ja meg mielott megkerdeznetek miert nem csuktam be az ajtot azert mert tel volt es kandaloval futunk es ha becsukom az ajtom hozzam nem jon a meleg es akkor faztam volna

2016. aug. 22. 19:23
1 2
 1/14 anonim válasza:
Macskaalom esetleg?
2016. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az olyan undorito semmi gond nem lett volna ha a hugom nem lenne ilyen ertelmi fogyatekos de en azt nem ertem miert hozzam cart miert nem inkabb a hugom mangalica fejere?
2016. aug. 22. 19:38
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
ha tennél ki macskaalmot akkor rendszeresen oda menne. ez milyen gyerekes hozzááállás,hogy "szhart volna a húgom fejére" ... hány éves vagy?
2016. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
megerdemelne mert ertelmi fogyatekos
2016. aug. 22. 19:46
 5/14 anonim ***** válasza:
A hugod? Hivd csak ide egy kicsit beszeljek vele.
2016. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Evekkel ezelott tortent, csaladon beluli eroszak egy (harom) macskaszar miatt..

Feloldom a dilemmat: azert hozzad ment be wc-ni, mert a te szobad volt szamara a legmegfelelobb. Valoszinuleg elegge csendes, es elszigetelt a tobbi helyiseghez képest, es talan esetleg pont nem volt akkora steril rend, hogy feszélyezze a muvelet közben.

2016. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Cicaalom megoldja a problémát.
2016. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én a leghülyébb kérdésekre is igyekszem hasznos vàlaszt írni de most lehet nem megy mert a vesém is begörcsölt a röhögéstöl hhhhhjahhhjjjj megdöglök.te igazi teso...carjon a hugi fejére.. Jahhj a testvéri szeretet...
2016. aug. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát bocsi, de a kérdésed, és a macskaalomra írt reakciód alapján nekem inkább te tűnsz fogyatékosnak :D

Vegyetek egy cicaalmot, pucolja a hugid és probléma megoldva. Aludhat a macskával és nem kell figyelnie a debil testvére hisztijére.

2016. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
az nem pucol az semmit se lusta elhizott mangalica, meg a macskat is lusta megetetni meg ittatni azt is nekem kell mert lusta folkelni csak szeretgetni akarja a macskat de a macska mar elpartolt tole jobban szeret engem sokkal en nem vagyok lusta es etetem itatom
2016. aug. 23. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!