Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel eteted a cicádat?

Mivel eteted a cicádat?

Figyelt kérdés

Barf, hazikoszt, táp, konzerv vagy alutasakos kaja? (A tápnak és a konzervnek a márkáját is írjátok le légyszi )

Hány cicád van és milyen fajtájú ? Kint vagy bent tartod?



2016. aug. 23. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Egy brit ivartalanított nőstény macska.Táp: Applaws, alutasakos:Gourmet perle. Hetente 2-3 alkalom nyers hús, ami csirkemell,csirkeszív vagy máj. Benti cica.
2016. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
12%
Lókolbásszal
2016. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Az én macskám fehérjeallergiás, így nem egyszerű az etetése.

Eddig marhahúsos Happy Cat tápot kapott, megunta, így most Joserára váltottunk, remélhetőleg az is jó lesz neki. Konzervet, alusat nem kap, mert még nem találtam olyat, amit meg is tudna enni... vagy ha igen, már jobban megéri simán húst venni.

Hetente egyszer-kétszer kap nyers marhahúst darálva, nem szokott panaszkodni rá :)

Ha kukoricát eszünk, abból mindig kap, mert imádja, szóval akár ide is sorolhatnám.

Bent tartom, orosz kék-szerű keverék.

2016. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Coop konzerv, cat show száraztáp, időnként egy kis nyers hús
2016. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3%
Egér a márkája mezei, házi. GYík ismeretlen márkájú. Rovarok, pókok, madarak. Minden ami mozog. Tanyán lakik még szép, hogy nem a házban.
2016. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
15%
Két kinti macska és házi koszt.Szoktam tápot vagy konzerveket adni nekik vagy hetente egyszer, vagy ha nincs azon kívül más.Én nyugodtabb szívvel adom nekik azt amit tudom hogy hogy készült és mi van benne.
2016. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
45%
Előző vagyok.Ha azt szeretnéd hogy a bundája szép fényes és puha legyen akkor néha adj neki(k) egy nyers tojást.Az enyéim is esznek és nagyon szeretik meg meg is látszik a hatása.
2016. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%
Hát mivel éhes
2016. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kinti-benti 3 cicàm van.alutasakost kapnak az vegyesen whiskas félix shéba gourmet select gold royal canin, épp mit enged meg a tàrcàm.Tàp az purina one vagy royal canin ezek mellé nyers husit heti két hàrom alkalommal.idönként egeret madarat de azt maguknak szerzik be.
2016. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Nyersen él. Hús, csontos pépé, belsőség, időnként tojás, hal, néha túró. 8 éves.
2016. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!