Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor lehet ivartalanítani...

Mikor lehet ivartalanítani leghamarabb fialás után a macskát?

Figyelt kérdés

2 hete megfialt a macskánk. mikor tudom elvinni az orvoshoz ivartalanítani? ha már tudnak majd enni maguktól a kiscicák,akkor elvihetjük ,nem?

kioktatást nem kérek,csak választ a kérdésemre. köszönöm.


2016. aug. 25. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor már maguktól is esznek. 8 hetes korukban a legjobb szerintem.
2016. aug. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legkorábban 8 hetes koruktól de még jobb ha már tizenkét hetesek a kiscicák
2016. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kérdező nem a piciket akarja elvinni, hanem az anyjukat!!! Amikor már nem szopnak a kiscicák, olyan 2 hónapos korukban választja le őket az anyjuk. Ekkor vinném, de most már úgyis mindegy, idén már nem fial többet, szóval én várnék kicsit.

A kiscicákat is el kellene vinni ám előbb-utóbb! Ivarérés előtt a legjobb, olyan 4-5 hónapos korban. A miénkek áprilisban születtek és szeptemberben vittük. Ha elajándékozod őket, akkor az új gazdi vigye el, de felhivhatnád rá a lehetőseget. Mondjuk, hogy a tiédet ekkor viszed.

2016. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen, az anyamacskát akarom ivartalanítani,azért írtam,hogy fialás után mikor tudom elvinni. az anya sorsa érdekel.

arra nem akarok hagyatkozni,hogy idén már úgysem fial.. az előző almát is épp,hogy felnevelte. el akartuk vinni ivartalanítani,de a doki közölte,hogy már megint vemhes. megölni meg nem akartuk a kiscicákat,úgyhogy hagytuk megint fialni.de most ezúttal nem akarunk lekésni a határidőről, amint lehet elvisszük orvoshoz.

nyilván a kicsiket is,hogyha megmaradnak. több cicánk van és most mindet el akarjuk(már van amelyik ivartalan). csak kellett pár év mire rájöttünk,hogy jobb nekik és nekünk

2016. aug. 26. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább műtessétek meg vemhesen is, a még megnem született cicáknak és az anyjuknak is jobb lesz ha netán vemhes lesz idő előtt. Egyébként már ellés után újra párosodik szóval megeshet hogy megint vemhes lesz :/
2016. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!