Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A nyers csirke májtol lehet...

A nyers csirke májtol lehet valami baja a cicámnak ha csak néha adok neki pl heti2-4 alkalommal?

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezen a videón a 28. perctől azt mondják hogy valamikor Ausztráliában mindig csak májat adtak a macskáknak és a túl sok A-vitamintól sorra elpusztultak.

Mit szeretnének a macskák?

https://www.youtube.com/watch?v=evggwKuppLM

2016. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Heti egyszer, max 2x elég egy kis darab máj.
2016. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A nyerstől nem lesz baja ha rendszeresen van féreghajtva, de májat ne adj neki olyan sűrűn!
2016. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem a m arhamajtol fergesedtek. egyszer kaptak... Soha többet nyerset. Fekete kukacot hanytak...en meg este beleleptem mezitlab... fujjj....
2016. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Háromhavonta kell(ene) féreghajtani.

Nekem a kutyám BARFozik, marhát is eszik. Egyáltalán nem férges...

2016. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hàrom havonta féreghajtva van.tehàt heti 3 reggeli sok a csirke màjbol?barf.etetök szerintetek?
2016. aug. 25. 22:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, én is nyersen etetek kutyát és cicát is. Mindegyikük csak heti egyszer kap májat. Ha 1 db csirkemájat szétosztasz neki úgy, hogy minden nap csak egy picikét kap belőle, akkor az úgy valószínűleg jó lesz, de azért így is tartanék 1-1 hét szünetet. A májban nagyon sok minden van, ha sokat adsz és nincsenek még hozzászokva, akkor remek hasmenést is okozhat. Hosszú távon pedig pl. A-vitamin túladagolást.


Ajánlom neked a Facebook Nyerskosztos cicák csoportját, ott sokan tudnak tanácsot adni.

2016. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!