Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám. Szerintetek...

Eltűnt a cicám. Szerintetek van esély arra hogy visszatér? :/

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 napja tűnt el az 1 éves,ivartalanított,nőstény cicám.Kinti-benti cica. Amikor jó idő volt éjjel általában kint aludt,de pl. télen bent. Még sosem tűnt el ilyen hosszú időre,és már nagyon aggódom érte,mert ő különleges cica,és ő volt az egyetlen akihez valaha ennyire kötődtem. A szomszédokat már körbekérdeztük,és tettünk ki plakátokat is,de eddig semmi. A környéket is bejártuk már :/.

Szép,hosszú szőrű cica,és félek hogy valaki esetleg elvitte. De szürke bundája van és éjjel tűnt el amikor nem igazán láthatták. Az utcán vérfoltokat is kerestünk,és az árkokba is benéztünk de semmi. :/

Veletek történt már hasonló? Szerintetek van esély arra hogy viszontláthatom?



2016. aug. 26. 09:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
az én cicám 2x tűnt el.Egyszer 2 napig akkor valoszinuleg pasizott.Másodszorra már nem jött haza:/ nagyon sajnáltam de sajnos a kinti cicákkal ez van főleg ha aranyos az emberekkel.Én ha egy hétig nem jönne haza aggódnék.Remélem meglesz!!!!sok szerencsét!!
2016. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4%
1. vagyok azt kifelejtettem hogy simán lehet hogy tüzel és elment pasizni.3 nap még nem sok.
2016. aug. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ez van ha nem olvassa el az ember rendesen.Ne haragudj nem láttam hogy ivartalanított akkor viszont nem tudom mi lehet:/
2016. aug. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%

az én macskám is tűnt már el egyszer még jó pár éve és 1 teljes hétre

már azt hittük, hogy biztos elütötte egy autó vagy vmi és többet nem látjuk, mikor visszatért

igaz, elég rossz állapotban volt (sebek voltak rajta és fájt a lába), de szerencsére gyorsan helyrejött és azóta nem történt hasonló


sajnos valószínűbb, hogy történt vele vmi, de még ne add fel a reményt, lehet csak elcsavargott

esetleg tényleg befogadta más

szóval még visszakerülhet hozzád :)

2016. aug. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha barátságos cica és írtad hogy szép is elképzelhetőnek tartom hogy valaki úgy gondolta megtartja magának lehet be van zárva valamelyik lakásba és persze hiába kérdeztem meg őket netán biztos letagadta hogy náluk van én jártam már így egy macskámat folyton bezárta magàhoz az egy utcàval odébb lako szomszéd volt hogy pàr nap volt hogy egy hét utân szaladt haza mint késobb kiderült ettől a csalàdtol, gondollom mikor nem figyeltek ugy kisurrant s jött haza szoval ne add fel bármi megtörténhet
2016. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy egy kijárós macskával sok minden törtènhet. :( autó, kutya, méreg,állatkínzó vagy csak simán megtetszett valakinek és hazavitte.

Ha tudna akkor már hazament volna...szóval valamiért nyilván nem tud menni. :(

2016. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajnos sok veszély leselkedik a kinti cicákra, de az én kandúr macskám egyszer két hétig (!) eltűnt, aztán egy este látom, hogy jön az ajtóhoz, mintha mi se történt volna. Van esély, hogy visszajön, reménykedjünk :)
2016. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Sajnos még mindig nincs meg :(

Néhány házzal messzebbre sosem ment el,és nem is lakunk nagyon forgalmas helyen.

Ő pedig az a lusta,gyámoltalan kis haspók fajta cica volt aki alig bírja ki kaja nélkül néhány óráig :/

2016. aug. 28. 19:34
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nekünk is eltűnt a cicánk, ugyanaz a kis haspók típus mint a tiéd:) Én nagyon remélem hogy jól van és nem történt semmi, volt egy kis barátja akit imádtunk ő meghalt :( Nagyon fájna ha most Mircike is elmenne :(
2016. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Na,visszajött?:)
2016. szept. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!