Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A mosógépünkből kijövő víz a...

A mosógépünkből kijövő víz a kádba van eresztve. Abba esett bele a kiscicám. Lesz baja?

Figyelt kérdés
Egy fél órára mentem el otthonról, addig anyukámmal volt a cica és amíg anya ott volt, beleesett. Elvileg rögtön kiszedte, viszont utána a macska elbújt az ágy alá és nyalogatta magát. Annyi esze nem volt anyámnak (iszonyatosan mérges vagyok rá) hogy lemossa szerencsétlen cicát. Mikor hazaértem, első dolgom volt, hogy csuromvizes törülközővel kétszer alaposan átmostam. Nem tudom mi legyen, nagyon féltem.
2016. aug. 27. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Remélem, nem a forró víz ment rá. De gondolom, azt látnád, ha megégett volna.


Nem lesz baja egyébként, csak megijedt.

2016. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megijedt szegény. Szárítsd szárazra a szőrét, egészen a bőréig.
2016. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, a víz normál, hideg hőmérsékletű volt. Rendben, köszönöm szépen a választ.
2016. aug. 27. 12:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Törülközővel alaposan áttöröltem, utána pedig az ölemben kivittem a napra és elég hamar meg is száradt. :)
2016. aug. 27. 12:51
 5/6 Varga Péte4 ***** válasza:
Anyukádról tán kicsit több tisztelettel...
2016. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy írtad mint ha a cicád fontosabb lett volna mint az anyukád. Örülj hogy kiszedte.
2016. szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!