Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma kaptam egy 2 hónapos...

Ssogirlfan kérdése:

Ma kaptam egy 2 hónapos kiscicát, de még nemtudom mit adjak na ki enni és inni. Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Egyenlőre tejet iszik, és macskatápot kap.

2016. aug. 31. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Tökéletesss.
2016. aug. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Macskatápot. Lehetőleg ne valami alsó kategóriásat.

És víz.

2016. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezzel sokat segítettetek!
2016. aug. 31. 13:55
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

jó fajta száraztápot(kölyökcicáknak).kaphat még konzervet(szintén jó fajta)+ nyers húst.amíg kicsi jobban vagdosd fel neki és a nyers csontot inkább ne add oda.

és legyen korlátlan mennyiségű víz előtte.

tejet nem igényelnek, de ha nem megy tőle a hasa,akkor kaphat alkalmanként.csak ne az legyen a fő koszt.

a tápnál a hústartalmat nézd meg.a legtöbb bolti 4% körül van..az semmi. ennél kicsit jobbat kéne venni. ha nagy tételben veszed,nem drágább a prémium táp sem, mint a whiskap

2016. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tejet inkàbb nélkülözd.Ha megteheted vegyél valami prémium minőségü junior tàpot és mellé alutasakos junior cica eledelt
2016. aug. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A macska laktózérzékeny, a tehéntejet csak vízzel hígítva add! Alapvetően húsevők, de én inkább konyhamalacnak mondanám az enyémet, mert mindent elcsen! :-D

Víz mindig legyen neki, kiscica táp (könnyebben elrágja, táplálóbb), cicakonzerv, olcsó párizsi. Mindegy milyen, nem kell flanvolni, amit megeszik és bírja a pénztárcád! A coop-ost nem szeretik, az nagyon alja! Kimérve lehet kapni olcsón jobbat! Ami olyan kemény, 1 darabban lévő szikkadt cicahusi, azt nem szeretik! Tejfölt is imádják, de óvatosan mert puffaszt és hát megy a hasa tőle! Úgyse bírod ki, hogy ne adj neki a kajádból.. nem lesz baja semmitől, csak ne sokat! Csípős, fűszeres, csoki, cukor nem való cicának, minden mást beszippant! Az enyém dinnyét és szőlőt is eszik, cserébe kaptam madarat, patkányt, csirkét és borzot is az évek alatt... :-D :-D

2016. aug. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
El szeretnék oszlatni egy tévhitet. A macskák imádják a tejet, csak nagyobb százalékban érzékenyek a laktózra, mint mi. Lehet kapni laktózmentes tejet, azt nyugodtan lehet adni nekik. Egy liter 320-330 Ft körül van. Sokan mondják, hogy nincs szüksége a tejre egy macskának. D vitamin, ásványi anyagok, stb. Elég ennyi?
2016. szept. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!