Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Daganat miatt el kellett...

Daganat miatt el kellett altatni a cicám. Szerinetek jo bucsu volt?

Figyelt kérdés
Màr felnőtt nő vagyok de még iskolàs koromban került hozzàm. Még pici volt imàdtam őt ő volt az első cicàm, rendkívűl jo cica volt. Soha nem bàntott soha még a hangjàt sem eresztette ràm, kivéve mikor màr ràkos volt s egyszer NAGYON ràm tört a síràs hisz tudtam el kell majd altatni szegényt, s mikor bömböltem oda jött hozzàm s ràm eresztette hangjàt, mintha azt mondanà te fogd be a p.fàd én fogok meghalni..egyből kizőkkentett a síràsbol és simogattam szegényt..mikor vittem el altatni mert màr làttam fàjdalmai voltak a legkedvencebb hamikàjàt vettem select gold ugymond ez volt az utolsó vacsoràja...aztàn el indult anyukàmmal és a pàrommal aki fuvarozta öket a búcsú útra....anyukàm el köszönt tölle megsimogatta..majd elaludt örökre...ma màr a kertünkben nyugszik egy szép kővel a nyugvó helye tetelyén amire rà írtam, hogy köszönöm neked kedves szürke baràt a csodàs17 évet!!!!!

2016. aug. 31. 22:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy szép! Jó gazdája voltál, ez mindennél többet jelent!
2016. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm kedves első!!!!!! És lehet nevetséges főleg egy felnőttől de ha minden vàlaszolo egy csillagot hozzà tenne minha egy gyertya lenne nagyon megköszönném...17 év hàt kétlem hogy 17 csillag összegyülik de öröm lenne bànatomban
2016. aug. 31. 22:57
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
huh ezt megkönnyeztem,nyugodjon békében a cicud! és a kérdésre válaszolva igen, jo bucsu volt:)
2016. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
*
2016. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Igen, szép.

Nagyon sajnálom a cicádat! :( Biztosan nehéz lehetett.

2016. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

kap egy szivecskét is a cicud❤ (#3voltam)

2016. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Rip a cicádnak. * Kitartást, biztosan jó gazdája voltál!
2016. aug. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
NAGYON NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM MINDEN KEDVES VÀLASZOLONAK!!!!!!!!!!!KEDVES# 3 NAGYON KÖSZI A SOK CSILLAGOT!!! NAGYON JOL ESETT,DE MINDENKITŐL JOL ESETT!!!!!
2016. aug. 31. 23:18
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
* Én mélységesen megértelek. Nekem már két cicát kellett elengednem.(egyik 16 éves, másik kb. 10, mert mentett volt) Mindkettővel végigvirrasztottam az utolsó éjszakát. Férjem vitte elaltattatni mindkettőt, mert nekem nem volt hozzá erőm.Alattunk van egy fás-bokros völgyszerű rész, oda lettek eltemetve a sűrűbe, a fák alá. Pont rálátok arra részre.
2016. szept. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem! Tudom, hogy ez milyen borzasztó volt számodra, már én is átéltem. Az én cicám 21 évesen hagyott el. Nagyon sokáig gyászoltam, mostanra így 5 év után már tudok róla mosolyogva beszélni, hihetetlen cica volt. Én elhamvasztattam őt, és mivel fiatal korában kinti benti cica volt, így a hamvak felét szétszórtam a Kriml partjánál, hogy egerésszen, madarásszon kedvére, a hamvak másik felét pedig az urnában az ablakpárkányra tettem, az időskori kedvenc helyére. Lehet butaságnak hangzik ez az egész, vagy gyerekes(én is már 32 vagyok)de nekem sokat segített a gyász alatt, és azt akarom hinni, hogy a kis lelke egy része velem maradt, a másik meg éli a vad életét, mint amit még macsó korában tett.

Biztos te is jó gazdája vtál, és szeretett téged a cicád! Már biztos boldogan ugrándozik a cicamenyországban! :)

🌟

2016. szept. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!