Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek csúnyán hangzik...

Szerintetek csúnyán hangzik egy nőstény macskának az a név, hogy Démon?

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 20:58
 1/7 anonim válasza:
Nekem kicsit fura, de azt a nevet adod, amelyiket szeretned, ne befolyasoljon az, hogy ki mit mond:)
2016. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, de az én email címemben 666 van...


De egyébként sem hiszem, hogy rossz lenne, elvégre a démonnak vannak pozitívabb jelentései, csábító démonnak nevezhető egy szexi, kacér nő is... Mondjuk macskánál inkább a csintalan, ravasz, macskás lénység ugrik be, s én inkább fekete, elegáns macskának tudom elképzelni. Persze másmilyenre is ráragadhat a természete miatt...

2016. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, nekem kifejezetten tetszik.

Lehet lopom majd az ötleted. :)

2016. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek és másoknak is előre :3 ! A természete miat adnám neki,mert imád erősen megfogózni és mindenre kíváncsi, ezért ahova csak tud felugrik.
2016. szept. 1. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Addig minden rendben volt, míg meg nem írtad a kommented.

Mi is Démonnak nevezzük a fekete lánycicánkat, de a tulajdonságok! Ember! A démon nem mókust jelent, ami felmászik (a fára, eltörik a lába és doktor bácsi ne gyógyítsa meg, huncut a mókus, úgyis fára megy), és nem is kíváncsi-csacsit. Amúgy, úgy nevezed, ahogy akarod, de a démon jelentése: gonosz, ördög, szívtelen. Mi egyrészt a színe miatt, másrészt azért nevezzük így, mert sokszor méreget minket hunyorogva, gonosz pofival. Ráadásul gyilkolászik is, igencsak. Beceneve, ezek miatt: Boszi.

2016. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jo név a Démon.Az én cicàm Belzebub! Mert csak addig aranyos míg alszik aztàn kinyilnak ördögi szemei jőn nekem harapdàl..nahh jo finoman, de iszonyat rossz tud lenni, még pici sajnos koràn lett elvàlasztva, de neveljük és imàdjuk!!!!
2016. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Mondjuk én eleve nem értelmezem pejoratívan a démon szót. Ha lesz egy fekete cicám, akkor Asmodeusnak fogom hívni.
2016. szept. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!