Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csak a gagyi konzervet...

Miért csak a gagyi konzervet és párizsit hajlandó megenni a cicám?

Figyelt kérdés
3 cicám van ebből 2 prémium tápokat eszik nyers csirkehúst heti pár alkalommal és prémium alutasakost, hiába kínálom ennek a cicának nem hajlandó megenni kóbor cica volt úgy fogadtunk be mikor idejött legelőször párizsit adtunk neki lehet hogy be rögzült és ezért szereti az ilyen gagyi kajákat? A nyers húst sem eszi a fő kedvence a párizsi volt már hogy nem adtam de inkább képes volt hogy nem evett semmit csak azt a szar párizsit akarja megenni meg valami gagyi százforintos konzervet amit anyám szokott hozni mitől lehet ez? És hogy szoktassam át normális jó minőségű kaják ra?

2016. szept. 2. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kidkutyam is ezt csinálja. Mrgvettuk neki a legjobb tápot meg konzervet és párizsi meg levest eszik..
2016. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szafica ***** válasza:
Keverd az újat a régivel, hetente mindig növelve az új arányát. A végére már csak az újat add neki.
2016. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat 2 köszi megpróbálom hátha bejön
2016. szept. 2. 18:07
 4/6 anonim ***** válasza:
én a sparban veszek 430
2016. szept. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a sparban veszek 430 körüli kg-os áron baromfipárizsit, mert azt szeretik. végülis embereledel, annyira roszz nem lehet.
2016. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A húst megpróbálhatod megfőzni nekik. A mieink sem eszik meg nyersen, de ha megfőzöm, mindenféle ízesítés nélkül, akkor nagyon szeretik.
2016. szept. 3. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!