Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jók ezek a nevek fekete...

Jók ezek a nevek fekete nőstény kiscicáknak?

Figyelt kérdés
A egyik a Filctoll (Filci) nevet kapta. Idáig oké. A tesója nevénél akadtunk el. Barátnőm javasolta a Golyóstoll nevet, mivel úgyis passzol a Filctollhoz, és még illik is a cicára, hiszen kicsit fogyi szegény, kis golyós, Golyi. :D

2016. szept. 2. 20:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Jaj a fogyókúrát rakta be fogyi helyett XD
2016. szept. 2. 20:17
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek! Irtó cukik lehetnek!:) ❤
2016. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Szabad megkérdeznem hogy honnan jött a Filctoll név?

2016. szept. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, nagyon kis aranyosak. Szerintem maradok ezeknél a neveknél. :) ♥
2016. szept. 2. 20:21
 5/10 A kérdező kommentje:
A Filctoll név egy meséből származik, amiben a főhős cica Filctoll. Onnan gondoltam, hogy így nevezem a kiscicát.
2016. szept. 2. 20:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt két mentett, fekete pici cicám :))) Luna és Kormi volt a nevük :)

Sajna mára csak 1 maradt belőle - Luna cica, a szemem fénye :$ már öregedő cica, de még mindig nagyon tud szereti!!!

2016. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az én fekete cicám neve Saffy a meséből:)
2016. szept. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon eredeti nevek. Én nem adnám a macskáimnak, de jópofának tartom :). Biztos nagyon aranyosak!
2016. szept. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az i hangzású mindenképp jó, mert magas hangrendű és felfigyel rá :) nekem lett volna egy Kleóm, de nem hallgatott rá...
2016. szept. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Azóta, amióta kiraktam a kérdêst, Golyóstoll eltűnt :((( Filctoll így tehát a kis állatkincsem 🐱 💝
2016. dec. 27. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!