Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elpusztult a macskám most...

Elpusztult a macskám most hova vigyem mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Temesd el a kert végében.
2016. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Uhhhh.......részvétem :( vannak olyan "cégek" amik ingyen elszálítják a tatemet/tetemeket.A nyuszimnál is meg a tengerimalacomnál is ez volt :(
2016. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az állatorvosodat, a miénk felajánlotta, hogy elviteti. Persze, huszonéve hozzá járok.
2016. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Temesd el egy fához/bokor alá, ahol jó ideig nem terveztek ásni.
2016. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt néhányan mekkora parasztok...

Ha a kertbe nem tudod elvitetni akkor vannak kisállattemetők is.

2016. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj neki kis sírhelyet
2016. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a lehetőségek:

Elhamvasztás

Kisállattemetőben elhantolás

Kertben elásás

Erdőben elásás

Nálunk Pesten lehetőség van kihívni egy céget az elhullott állat elszállítására.

Egy ismerősöm simán 3 nylonzsákba berakva beledobta a panel szemetesébe.

2016. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A cica is megérdemli, hogy eltemesd. Ha van kertetek, akkor oda temesd el. Ha nincs kertetek, akkor vidd ki egy erdő szélére, és egy fa alá temesd el. Remélem, van segitséged. Tedd bele egy papirdobozba, takard be a kedvenc takarójával, reggelig tedd hűvös helyre.
2016. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Milyen nyomorult élete lehet annak, aki egy macskáját elvesztett gyereknek ilyeneket irkál. Komolyan érdekelne, hogy ez miért kielégítő, hiszen senki nem nevet az ócska "humoron".
2016. szept. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

keress egy nagyobb dobozt,béleld ki valamilyen ruhával és fektesd bele. zárd le,akár tedd bele még egy dobozba,hogy ne omoljon be a földtől. és temesd el. ha van kertetek,akkor adott a helyzet. ha nincs,akkor én azt ajánlom,hogy egy közeli elhagyatott erdőben vagy akár rokon kertjében temesd el.

pl én kiskoromban a mamám kertjében temetettem el az állataimat,akik meghaltak. és nagyon sokáig visszajártam a megjelölt helyre és emlékeztem rájuk. még mindig meg van jelölve,ahol nyugszanak

2016. szept. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!