Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Orosz kék cica olcsón?

Orosz kék cica olcsón?

Figyelt kérdés
Orosz kék cicát szeretnék venni. Nem túl drágán, törzskönyvvel. Hol lehet a legolcsóbban venni? Válaszokat előre is köszönöm!:)

2016. szept. 4. 14:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Keress menhelyen
2016. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
menhelyen NINCS törzskönyves orosz kék cica.
2016. szept. 4. 14:52
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Hát olcsón FIX hogy nem veszel Orosz kék macskát.... mennyit költenél rá 1000 forintot? na ne röhögtess már.... ha annyira kell gyűjtögess és vegyél tenyésztőtől.
2016. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
ki mondta h 1000ret? akikkel én beszéltem azok 200000ert adjak.ennel olcsobban,100000 korul
2016. szept. 4. 14:59
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted hogy ne akarj lehetetlent?? Én malinoist vennék 500 euro.... én megvenném inkább 200-ért...de nem lehet mert az túl kevés lenne a szűrések,eredmények,oltások fedezésére...ennyi, törődj bele
2016. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
jó,ilyen válaszokkal nem folalkozok,ha szerinted lehetetlen akkor dugd fel az ujjaid a s*ggedbe es ne foglalkozz velem.aki meg normálisan tud kommunikalni es segiteni az majd ír. vagy nem.de rád senki se kivancsi,se a tarsaidra:)
2016. szept. 4. 15:06
 7/27 anonim ***** válasza:
27%

Házi hamuszürke. A kéknek picit nagyobb a feje, de ugyanolyan utálatos kis természete van a kéknek, mint a hamuszürke házinak.

Nekem is volt, imádtam és mindenki csodájára járt és ingyen volt.

2016. szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
utalatos? én azt olvastam hogy jól viselkednek,ragaszkodóak és nyugodtak :D
2016. szept. 4. 16:44
 9/27 anonim ***** válasza:

Az orosz kékek borzasztó aktív macskák. Ebből következtetve sem jó, sem nyugodt nem lesz. Ragaszkodónak valóban általában ragaszkodóak, de napi több mozgásra van igényük mint az átlag házimacskának, szóval ha nincs játékkal lefárasztva keres magának más elfoglaltságot, aminek a gazdi nem biztos h örül.


10 000ért semmilyen törzskönyves cicát nem tudsz venni. Egy törzskönyv kiállítása 5ezer, az első kombinált oltása szintén akörül mozog. Szóval így minuszba jönne ki a szaporító. Ők meg ugye nem arról híresek, hogy akár 0-ra is szivesen kijönnek.


Ha fajtatiszta törzskönyves cicát szeretnél a viselkedési jegyei miatt, akkor még gyűjtögetned kell. Ha meg csak a szine tetszik az oroszkéknek, ajánlanám a brittet, belőlük is rengeteg kék van, átlagosan ragaszkodók, és lustábbak, mint egy oroszkék, de azért ők sem perzsák. Ha meg nem érdekel a fajtatisztaság, rengeteg kék cica van a piacon, akik félvér bsh-k, karthauzik, oroszkék stb.

2016. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
nem 10 000ret,hanem 100 000ret írtam:D de köszönöm a valaszodat most már azért át gondolom hogy melyik cicát valasztom.. munka mellett nehéz lenne lefárasztani:D
2016. szept. 4. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!