Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen betegség állhat a...

Milyen betegség állhat a háttérben, ha büdös a macska?

Figyelt kérdés

A fürdesd meg hozzászólásokat hanyagoljuk, köszi.


17 éves a macskám (tudom, nem fiatal), pár hónapja érezni rajta ezt a kellemetlen szagot, előtte nem volt ilyen. Kinti macska, ezért nem volt fürdetve.


Az anyukája, aki sajnos már meghalt, 18 éves volt, és rajta is kb. 17 éves korától lehetett érezni .


A macska szőre is megváltozott 1 éves, eléggé elhanyagolt, kellemetlen, még előtte szép volt.


Tudom, hogy idős már, és nincs már sok hátra neki, de gondolom ez egy betegség miatt lehet.


2016. szept. 4. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem állatorvoshoz viszed, aki ténylegesen meg tudná állapítani a betegséget?
2016. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet neki egy annyira egyszerű oka is, hogy megtelt a bűzmirigye. Gombás bőrfertőzés is okozhat kellemetlen szagot, de annak más tünete is lenne. Szájproblémák szintén. Ezek a könnyen kezelhető dolgok. Viszont rák miatt is megváltozhat a szaga. Nekem 21 évesen pusztult el a cicám, és még akkor sem vt büdös, szal nem természetes, hogy büdös legyen. De érdemes lenne elvinni orvoshoz, minthogy mi a laikus gyakoris társaság találgasson. Akármi is okozza, úgy is ő fogja kezelni.

Ha nem betegség és ha piszkos is a bundája, már nem tudja magát tisztán tartani, azért ilyen a szaga, ha ez áll fent, meg nincs mit tenni, nektek kell tisztítani a bundáját

2016. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Ezt frankon elhiszitek???? Az anyja is aki k.va sokat megélt is büdös volt a vége fele. Ivartalanítàs? Nekem17évesen halt meg a cicàm és nulka szaggal ment ràkosan az altatàsra
2016. szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fürdesd meg, vidd el állatorvoshoz ha nem tetszik a válaszom:

Szagolgasd :D

2016. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Állatorvos
2016. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Állatorvos!
2023. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!