Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi ideig terhes egy cicu?...

Mennyi ideig terhes egy cicu? és hogyan segithetnék neki a szülésben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Nyomkodd a "cicu" hasát bammeg, hamarabb kijön. nehéz szó a macska, ugye? cicu....
2010. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2hónapig vemhes a cica.Kalcium injekciót, ha tudsz neki adni bőr alá, akkor már segítettél.Simogatni sosem szabad a hasát, mert levállhat a méhlepény.
2010. ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valójában 60-69 napig vemhesek, és általában nincs szükségük segítségre. Előkészítheted viszont a helyét, egy jó meleg zárt doboz megteszi. A lényeg, hogy odú jellege legyen, nálunk a szekrény lett ez a hely, igaz a mi cicánk gyerekkora óta ott szeret lenni. Fialás után nem árt kicserélni alatta a rongyokat, a fertőzések és elkerülése végett, és kisebb eséllyel költözteti a mamacica a piciket, ha érzi, hogy tiszta a helyük.

[link] Ezen a linken még sok hasznos dologról olvashatsz.

2010. ápr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én ezt az oldalt tudom ajánlani:

[link]

Egy hete (2010.04.16.) születtek meg a kiscicáink és onnan merítettem az ötleteket,hogy mit hogyan kell vagy nem kell csinálni.

Nálunk gyors lefolyású volt az ellés egyáltalán nem kellett segíteni. Ha jó bizalmi a kapcsolatod a cicáddal,igényelni fogja a jelenléted a szülésnél. :D

2010. ápr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!