Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanitas utan szabad a...

Ivartalanitas utan szabad a cicat engedni lepcsozni? Az altatas miatt kerdezem, ugy tudom, utana dulongelnek.

Figyelt kérdés
Raadasul meredek falepcsonk van, meg a fokai kozott is at tud esni.

2016. szept. 5. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítás után amikor már kezd ébredezni, mégvagy 3-4 óráig a hordozójába kell hagyni. Aznap estére pedig bezárni pl fürdőbe, vagy bármilyen kisebb helyre, ahol nem tud magában kárt tenni.
2016. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"ugy tudom, utana dulongelnek."

"meredek falepcsonk van"

"meg a fokai kozott is at tud esni"


-szerintem te is tudod a választ....

2016. szept. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi :) Igen, sejtettem :) Ma lesz a nagy nap, ugy aggodom... A hordozojaban nem fog bekakilni-bepisilni? Mondjuk nemigen tud mit kikakilni szegenykem a koplalas miatt, de ha megis, akkor abban ul a sebevel? Szerencsere kandur, igy kisebb a seb.
2016. szept. 5. 13:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát előfordulhat,hogy kicsit bepisil,ha nagyon erős az altató,úgyhogy azt figyelgesd,bár ez nem törvényszerű.
2016. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. szept. 5. 13:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Innia sem szabad már ma a műtét előtt, így nem kéne. Természetesen figyelni kell, és ha baleset történik, akkor kicserélni alatta a törcsit/rongyot. Nem kell izgulni, kandúroknál alig van vmi seb, ölteni sem szokták. Amúgy ezeket a doki is el fogja mondani. A cicát meg figyelni kell, mert amellett, hogy nem tökéletes a koordinációja, lehet zavarodott, hányhat, félhet stb. Szal semmiképp se hagyd magára amíg jobban nem lesz kicsit.
2016. szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Természetesen ne lépcsőzzön, sőt ne is nagyon mozogjon, bár valószínűleg se kedve, sem ereje nem lesz hozzá. Mi is most ivartalaníttattuk a kandúr cicánkat, bár az altatás után még teljesen kába volt, ahogy hazaértünk kb 20 mp-re nem figyeltem, és kimászott a kosárból alig fér órával az ébresztés után...

Utána mindenkinek mindegyik szeme rajta volt, sajnos hányt is kicsit, ezért legyen kéznél törölköző, hogy cserélni tudd alatta.

És nagyon fontos, amit valaki mondott, hogy "minél kisebb" helyen legyen éjjel bezárva, ne tudjon felmászni sehova, magára borítani semmit, mert hajlamosak menekülni, mert nem tudják mi van velük, szédelegnek.

A miénk szegény elég furcsa volt, nyitott szájjal ült vagy feküdt, és ülő helyzetből eldőlt, őt kicsit megviselte az altatás, így vele maradtunk végig.

Másnap reggelre kutya baja sem lesz, csak ezt a napot kell kibírni.

2016. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi több macskát vittünk egyszerre, de utána fél napig az összes nagyon kótyagos volt. Dülöngéltek, azt sem tudták hol vannak. Mi is megpróbáltuk őket a hordozóban hagyni, de ki akartak jönni és bepisiltek. Az összes pisilt. Szerintem egy kicsike hely jó lesz nekik, amit le tudsz takarni ruhákkal, lepedővel. Nem szabad lépcsőzni engedni a cicát semmiképp, majd meglátod szegény milyen vicces lesz.
2016. szept. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!