Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macskának el van törve a...

Ha a macskának el van törve a farka azt tudják gyógyítani?

Figyelt kérdés
Egy hete a macskám úgy jött elő, hogy a farka egyfolytában lóg, és azóta semmi sem változott, ha megérintem neki akkor morog. Gondolom fáj neki, ebből következtettem arra hogy el van törve. Szeretném megtudni hogy ezt hogy tudják neki orvosolni, mert azt tudom hogy nagyon fontos testrésze az neki az egyensúly szempontjából, így hát feltételezem hogy nem raknak rá gipszet.
2010. ápr. 21. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg egy hete elvihetted volna orvoshoz, mert már lehet elhalt benne néhány szövet
2010. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamit biztos tud vele csinálni. Az se biztos, hogy a szó klasszikus értelmében törött. Mutasd meg orvosnak szegényt!
2010. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem értem qrvára, hogy egy hetes sérülésével, miért itt kérdezgetsz, hogy hát ezt hogy tudják megoldani, meg hát gipszelni biztos nem lehet stb. Vidd el orvoshoz bszod és ott meg fogod tudni! Vagy arra spekulálsz, hogy valaki mond valamit és kuruzsolhatsz otthon, hátha ingyért helyre jön az a nyomorult?
2010. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy állatorvost felhívni, tényleg nem kerül semmibe. Sokszor a telefonos segítség is megoldást jelenthet!
2010. ápr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!