Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskatulajdonosok! Nektek...

Macskatulajdonosok! Nektek szokott kedveskedni a macskátok? És ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Gyakran azzal vádolják a macskákat, hogy önzőek, csak a kajáért tudnak hízelegni, és a házhoz ragaszkodnak, a gazdát 3 nap alatt elfelejtik. Nem hiszem, hogy így van, most mindenesetre a macskatulajdonosokat arra kérném, mondják el, az ő macskájuk szokott-e érdek nélkül hízelegni, kedveskedni nekik, hogy mutatja ki a háláját.

Előre is köszönök minden választ!!!



#hal #macska #önzőség #érdek #simogatás #dorombolás #hízelgés #kedveskedik #törleszkedik #ölbemászik
2016. szept. 5. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%

Nem szokott. 4 macskám is van, mindegyiket csak a kaja érdekli. Meg szeretik ha simogatom őket, de kb. ennyi. Reggel megvárják a kaját, aztán elmennek bóklászni, este megint visszaérnek a kajára és ennyi. Ha meg simogatom őket akkor dorombolnak.

A macskák tényleg nem egy hálás állatok, csak önmaguk érdeklik semmi más.

2016. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Szokott...egyszer 2 hétre elutaztunk és azóta minden nap kaja után is búji, ilyenek
2016. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
A macskák hálátlan állatok, alapvetően ösztönlények, érdek nélkül semmit nem tesznek. Ha odabújik, csak azért teszi, hogy kiszolgáld. Bár lehet ajándéknak tekinteni, ha néha behoz a lakásba féldöglött madarat, egeret. Bár az is neki kell, mi meglennénk nélküle.
2016. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 BlackLove ***** válasza:
75%

Jaj, épp most is azt csinálja! Itt dorombol mellettem! Igénye van a szeretetre!:)

Előző macskám pedig az egereket és egyéb áldozatát mindig hazahozta, de egy falatot sem evett belőle! Csak hazahozta megmutatni. Sőt egy éjjel, sikerült belopóznia egy jókora poccal (természetesen nem élt már) az ágy mellé! Na azért ennek nem örültem túlzottan, de így visszagondolva, elég vicces. :)

2016. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Persze, néha még élő egeret is kapok. Többnyire döglött. Gondosan odakészíti a lábtörlőre.

Nem vicc!


A ragaszkodására nekem nem kell nagyobb bizonyíték, mint hogy szól, ha elleni kezd, és végig ott kell lenni vele. Ha pl. dolgozok, addig húzza, amíg haza

érek.


Apropó: még a kutya nem is sejti, hogy jövök, de a cinyó már rohan elém és együtt megyünk haza. Sejtelme sincs, honnan tudja, hogy jövök.


Ha bármim fáj, ráfekszik és dorombol. Megérzi, hol fáj.

2016. szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
ha szomorú vagyok, vagy beteg jönnek oda, odabújnak mellém és nem tágítanak. Folyamatosan dörgölőzik, főleg a kandúr és nem hiszem, hogy a kaja miatt, mert az mindig van elöl nekik.
2016. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Enyém csak lakáscica. Egyik reggel nagy nyávogással ébresztett: hozott nekem egy plüss egeret :)
2016. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
sok bolond lepontozós macskás nő...
2016. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%
Én még olyan ragaszkodó macskát még nem láttam mint az enyém! (mond hagyjátok azt hogy azért mondom ezt mert az én cicám, de ez nem igaz! 4 macskám volt és volt olyan aki tényleg csak a kajáért járt hozzám) Kerti cica mikor otthon vagyunk nem megy el, folyton velünk van, a lábunk körül ólálkodik, játszani szeretne. Nekem már kétszer is volt olyan hogy ez cicám egeret fogott nekem, közvetlenül hozzám hozta vagy az én játékaimhoz. Természetesen nekem ez úgy jön le hogy a cicáknak is vannak tulajdonságaik. De nekem nem volt annyira önző macskám minden cica ragaszkodik házhoz valamilyen szinten.
2016. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
A mi egyik cicànk totàl szerelmes apamba pedig én és anyum eteti apàm soha nem ad neki, mikor megy ki a piacra vàsàrolni az utca végéig el kiséri mindig! Mikor egy hétre korhàzba került szinte egész nap a kapuba ült s vàrta, étvàgytalan levert volt, nem győzzük simogatni, de ő valamiért apumat vàlasztotta.Nagyon is tudnak szeretni a cicàk önzés nélkül
2016. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!