Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Kitekat jó minőségű tápnak...

A Kitekat jó minőségű tápnak számít?

Figyelt kérdés

2016. szept. 6. 12:20
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Az ilyen kitekat es whiskastol divat tapoktol rosszul vagyok.

Akkor inkabb mar Purina vagy Felix.

2016. szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát.. A Purina kb. 2x annyiba kerül ahogy én tudom..:)
2016. szept. 6. 12:31
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem számít annak.
2016. szept. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

POnt azért kerül kétszer annyiba mert jobb minőségű. De még a purina sem ász. A kitekat, whiskas, anyámkínja reklámozott, tescoban kapható agyonreklámozott tápok legalább annyira szemetek a macska szervezetének, mint neked a folytonos mekis kaja zabálás.


Fressnapfban segítenek abban, hogy normális tápot találjanak neked, de már az sem ördögtől való, ha webáruházból rendelsz.

2016. szept. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Közepesnek mondanám. Vannak jobbak, de rosszabbak is.
2016. szept. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írják, alsó kategória. Ha már a kommersz macskakaja, akkor whiskas. Kitekat-ot semmiképpen nem adnék a cicának.

Én pl a Royal Canin tápot ajánlom. Nem olcsó, de legalább drága :) De nem is annyira, ha jó helyről veszed (ne a Fressnapf-ból, mert ott minden horror áron van). eMag-on szokott lenni jó akció rá, de van a zooplus, meg a zooland webáruház, érdemes nézegetni. Ha többet veszel, nyilván olcsóbbra jön ki darabja, és a macskának is jót teszel vele hosszú távon. A mienk 3 éve ezen él, és nagyon szereti (másmilyent konkrétan nem eszik meg). Nálunk nedves és száraz tápból is Royal Canin-t kap a cica.

2016. szept. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nem,csak jó a marketingjük ! meg nem annyira olcsó,úgyhogy sokan azt hiszik jó. közben tényleg nem tud többet mint a tesco vagy aro táp.

el kell olvasgatni a cimkét is. és tényleg érdemes állatboltból venni a tápot vagy webshopból. nagytételben nem olyan drága.. tudok olyat,ami már a prémium kategória és hogyha webshopon rendeled 20-30kilójával,akkor nem drágább mint a whiskas/kitekat a közértben . csak mondom jó helyen kell venni. kis kiszerlésben tényleg piszok drágák a prémium tápok amúgy.úgy nem éri meg

2016. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem számít jó minőségű tápnak de ettől borzasztobbak is vannak pl az ilyen reàlos vagy lidl- es tàpoknàl olvastam olyat amibe még taurint sem tesznek bele...pedig a cicàknak létszükségletük van rà, hísz az ő szervezetüket nem tudja előállítani.
2016. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy ki mit ír mert a kérdezőnek már baj hogy drágább a purina meg a többi :D
2016. szept. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nézd meg a hústartalmát: 4%. Ellenben tele van gabonával, hamuval, hulladékkal. A macska pedig húsevő állat. Belátható tehát, hogy a 4% hústartalom nem felel meg.


Olyan tápot keress, ami lehetőleg gabonamentes, és fő összetevője a hús. Ne tartalmazzon színezéket, mesterséges aromákat, tartósítószert. Ez persze drágább, mert ebben van is valami.

Alternatíva: etetheted hússal is. (BARF módszer macskáknak - így olvass utána).

2016. szept. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!