Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan győzzem meg anyuékat...

Hogyan győzzem meg anyuékat hogy kapjak egy cicát?

Figyelt kérdés
A családom inkább kutya párti ,van is két kutyánk de nem ítélik el a macskákat. Nagyon sok barátomnak cicája van és nagyon meg szerettem őket és szeretnék egyet magamnak is. Na de az a bökkenő hogy egy fél éve kaptam egy kaméleont amit azóta is figyelmesen gondozok,de nem hiszem hogy a szüleim bele mennének még egy macskába is, nem is a kutyák kiatt mert mkind a kettő nagyon szelíd. Valaki tud segíteni hogy közöljem velük hogy talán meg is győzzem őket?

2016. szept. 9. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezd azzal, hogy szeretnél egy lovat, majd alkudozd le macskára. :D
2016. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kapsz zsebpénzt akkor mondd, hogy abból veszel neki kaját, foglalkozol vele, ha nem így lenne ajándékozzátok el...de ha nagyon akarod erre nem fog sor kerülni
2016. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kivàloan gondoztad a mai napig a kaméleonod rà hivatkozhatsz hogy épp így bànsz majd a cicàval is
2016. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es, ez hatalmas :P

Ezt fogom tanácsolni ha megengeded minden "hogyan győzzem meg a szüleimet...?" kérdésnél. :)

2016. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyűjts csigákat helyette, meg hernyókat, és tartsd a lakásban, és majd azt fogják mondani, hogy jóóóóóóóó, inkább legyen cicus.

Bár ez nekem nem jött be :(

2016. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!