Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem lessz könnyű, de tegyünk...

Nem lessz könnyű, de tegyünk végre pontot az i-re! Szabad vagy sem tejet adni a macskáknak?

Figyelt kérdés

2016. szept. 9. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tehén tejet nem szabad a laktóz miatt. Egyedfüggő hogy melyik cica tudja megemészteni és melyik nem, viszont nem éri meg próbálgatni...
2016. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
Tejet adtam neki nem volt semmi baja
2016. szept. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7%

"Cirmos cica, haj! Hová lett a vaj? Ott látom a bajuszodon, most lesz neked jaj!"


Nálunk lenyulja a tejet a hülye macsek és semmi baja nem volt. :D

2016. szept. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7%

Mióta világ a világ, sokan adnak a macskáknak tejet.

Mostanság már az embereknek sem ajánlják, mondván, a tej a tehén borjának van, nem az embernek.

Egyszóval, eldöntheted, adsz, vagy nem adsz. Könnyebb a dolgod, ha a maccs hasmenéses lesz tőle.

2016. szept. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Aggyál neki tejfölt!
2016. szept. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Előre közlöm, ès köszönöm mindenkinek a válaszokat nekem is van egy véleményem de ha tej pàrtiak ha tej ellenesek írnak én mindenkinek megköszönöm. Egyébként az én véleményem hogy a macskáknak semmi szüksége nincsen tejre. Nálam a négy cica közül 2 issza a tejet semmi bajuk 2 hasmenést kap tőle. Egyébként ha belegondolunk a házi cicánk ősei és a mai vadon élő macskák nem szoktak teheneket fejni
2016. szept. 9. 23:36
 7/14 anonim ***** válasza:
Ugy tudom, h csak a tejcukor arthat neki. En laktozmenteset adok neki. Imadja :)
2016. szept. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
A házi cicák ősei és a vadon élő macskák konzervet sem szoktak nyitogatni. Sőt főzni sem szoktak. Ilyen módon az egyetlen helyes táplálási mód az, ha elzavarod egerészni. Én azt mondom, hogy ez macskafüggő. Ha szereti és nincs tőle baja, igya nyugodtan! Ha meg hasmenése lesz tőle, nem kell neki adni.
2016. szept. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nincs rá szüksége. Ha nincs tőle hasmenése, akkor lehet adni neki, de felesleges.
2016. szept. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Végül is, az emberek is annyi mindent isznak, ami felesleges számukra.
2016. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!