Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szürke-fehér álomszép és...

Szürke-fehér álomszép és nagyon félôs cicának melyik nevet az alábbiak közül? Esetleg saját ötlet?

Figyelt kérdés

Idáig tetszenek: Kloé, Roxy, Pixie, Luna, Menta, Mira, Sophie.


Esetleg ezekhez hasonló nevek, ha tudtok.



2016. szept. 11. 16:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
A Luna és a Menta tetszenek leginkább a felsoroltak közül :)
2016. szept. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pixie tök jo név
2016. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegyik aranyos, az enyém például pont Szofi :)

Ha jót akarsz magadnak, inkább próbálgasd mindegyiket, amelyikre jobban figyel, az lesz a nyerő.

(A "régi" cica az sz-betűs szavakra azonnal felkapta a fejét, ezért választottuk ezt, az "új" inkább a c-re izgult és az elején mindig csak piciztük, szegény úgy is maradt (Piccccci). Hozzáteszem, most kétszer akkora mint a másik :))

2016. szept. 12. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a Luna név illik egy szürke cicához.

Az én macskám hamuszürke (igaz,ő cirmos), most 12 éves

és a neve Kleopátra. Nagyon sok beceneve van: Kleó,Kleci,Kleopa...stb.

2016. szept. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Luna vagy Menta ,nagyon szép nevek *_*
2016. szept. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Cloé, de így "C"-vel
2016. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha sikerül, a macskák jobban reagálnak a magas magánhangzókra, jobban "meghallják" ha az van a nevükben, i, e, ö.
2016. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül: Mira vagy Sophie.


Nekem ez az ötlet jött: Maybe, illetve hosszabb formában Maybelline. Szerintem nagyon szép, illik az álomszép külsőhöz. Többféleképpen is lehetne becézni.


Nálunk a macseknek egyáltalán nincs "c " vagy hasonló a nevében és ABSZOLÚT hallgat arra. Tudja, hogy mi a neve.

2016. dec. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

... vagy, hogy teljesen egyedi neve lehessen: Eybelline vagy Aybelline! Remélem, tetszenek! :-)


Becenevei lehetnének: "Éjbí" (kiejtés szerint), Belly, Liny. :-)

2016. dec. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is szürke cicám van.

Kölyök korában ő is nagyon félős volt, már nem, de nagyon melankolikus cica. Öntörvényű, és csak ott és akkor engedi magát megsimogatni,amikor kedve van hozzá és nagyon válogatós.

Hozzáteszem, már 13 éves.

Ő egy igazi hercegnő. Kleopátrának hívják, de nagyon sok beceneve van: Kleó,Kleci,Kleopa,Harappa (amikor harapós kedvében van xD).

Ezek közül talán a Luna vagy a Kloé illene neki a legjobban. Az egyébként is hasonlít a Kleóra.

2016. dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!