Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kismacska hasmenés és féregtel...

Kismacska hasmenés és féregtelenítés?

Figyelt kérdés
8 hetes macskám most vasárnap került hozzánk. Junior alutasakos eledelt adtam neki,ment a hasa. Még a hasmenés napján elvittem állatorvoshoz félve,hogy valami gond lehet vele. Azt mondta az állatorvos,hogy két napig adjak neki szintén Juniort,de keverjem rizzsel,láza nem volt a kisállatnak. Ma telt el a két nap,de a kismacska hasa továbbra is ment,ezért elvittem állatorvoshoz ismét,tartottam attól,hogy a délutáni rendelésig sokat fog menni a hasa,így úgy döntöttünk másik állatorvossal nézetjük meg. Most kapott antibiotikum injekciót és féregtelenítő paszta adását is kérte az orvos,de egyelőre félek neki beadni az injekció után. Szerintetek belehet adni vagy mennyit várjak?

2016. szept. 14. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, hasonló dolog nálunk is előfordult doki azt mondta túl sok fehérjét kapott azért ment a hasa.

Én beadnám neki, hiszen nem vagyok orvos és hallagtnák rá. (persze ha megbízható)

Remélem jobban lesz a cicus. Viszont az nagyon fontos lenne, hogy igyon mert hamar kiszáradhat. Remélem tudtam segíteni. Jobbulást nektek.:)

Majd írj hogy van a cicmók.

2016. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Csak azért tartok ettől,mert a féregtelenítő paszta mellékhatása a hasmenés,hányás,az pedig ártana neki ebben az állapotban. A kiszáradástól én is tartottam,próbáltam itatni,veszek hozzá fecskendőt is,bár a szuri után ivott egy nagy adag,friss vizet,most pedig pihenget.
2016. szept. 14. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasmenéses cica esetén,fött csirkemellt rizsel szoktunk adni.Lehet hogy a alutasakostól megy a hasa.

A pasztát nyugodtan beadhatod neki és kéthetente ismételni kell.

2016. szept. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sikerült egy kis pasztát a szájához kennem,meg egy kicsit az eledelbe,de csak épp mutatóba ment bele. Adjak még neki vagy ennyi elég lesz?
2016. szept. 14. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!