Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hete van egy szobacicánk,...

2 hete van egy szobacicánk, kaptunk mellé egy zacskó Lidl-s almot de nem vagyok elégedett. Ötletek?

Figyelt kérdés
Sokszor szetesik a pisicsomó. Emellett büdös az egész. Plusz ki is hordja meg neha jatszik vele es durekt kikaparja. Olvasgatok már egy napja mi lenne a jó de csak össze vagyok tőle zavarodva. Szilikonos? Sima? Csomósodó? Ahhh tiszta káosz.
2016. szept. 16. 06:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Már nincs macskám, de annak idején nekem a coop-os vált be legjobban. Olyan erősen csomósodik, hogy sose esik szét. A szilikonost az enyém nem használta, úgyhogy arról nem tudok írni.

Az almot célszerű fedett alomtálcán tartani, akkor nem kaparja ki és a szagot is szabályozza kicsit.

2016. szept. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Normális amigy hogy a 10kgos zsák olyan 2-3hetig elég?
2016. szept. 16. 07:02
 3/12 anonim ***** válasza:

Magyarországon van Coshida márka a lidlben?

Németeknél ezt vesszük, ez jött be a legjobban.

Kisebb kiszerelés, kb 3 kiló, és kb 2 hétig elég. Szag mindig csak használat után van.

2016. szept. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a 10 kilós zsák 4 hétig fut, két macska mellett.

Ha egy kicsit ráfizetsz, akkor hosszú távon jobban megéri :)

Nekünk olcsóbbak közül a Gimpet Biokat's Bianco Fresh alom jött be, igaz, nehezebb beszerezni.

Nagyon jó illata van, nem csak az elején, hanem végig. Hibátlanul csomósodik.

Ha kezdeneke széthullani a csomók, azt jelenti, hogy használódik el az alom.

Használtunk anno szilikonosat is. Abból mindenképpen a drágákat éri meg venni, a többi iszonyat hamar telítődik, szóval a csomósodó jobban megéri.

2016. szept. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja igen, volt szerencsénk sima, nem csomósodó alomhoz is, azt egyértelműen ne vegyél :D

Ha volt olyan almunk, ami szó szerint fél hétig bírta, az volt. Olyan büdös volt, mint a kolera.

2016. szept. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a Cirmi almot ajánlom. Csomósodó, nekünk nagyon bevált.
2016. szept. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk hosszas próbálkozás, keresgélés után a Claude csomósodó alom lett a befutó (Tescoban szinte mindig kapható). A szilikonosak nem váltak be ár-érték arányban, bár ezekből csak 3 márkát próbáltunk.
2016. szept. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk az Aldi Shah márkájú jött be.De a sparban kapható Biolux és a Coop saját márkás is jó volt.A szilikonost nem szerettük.
2016. szept. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindenki ajánlja, de én sem vagyok elájulva a coshidától. Kicsit olyan saras lesz a végeredmény. De szerintem ez azért is lehet, mert a mi macskánk nagyon sokat pisil és mindig egy helyre. Még a claudét szoktuk, az egy fokkal jobb. Mivel nálunk gyakran kell cserélni a sok pisi miatt, így nem vagyok hajlandó drágábbat venni.
2016. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi is coshida-t használtunk amig át nem tértünk a pennys alomra. Jobb nedszivo, kevésbé esik szét, es.... nos, fehérebb.
2016. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!