Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A doki addot a macseknak...

A doki addot a macseknak gyógyszert mert büdös a szája és bekéne adni neki. Mert már csináltam úgy hogy vizbe tettem és ugy adtam be de a háromnegyedét kiköpte májba tettem kiválogatta belőle torkán nem lehet ledugni mert utána hány akkor mit tegyk?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a következőt (legjobb két emberrel ): egyiktek megfogja a cicát. A másik megfogja a tarkóján a bőrt és hátrahúzza a fejét, ettől kinyílik a szája, bele kell rakni a tablettát, összefogni a pofáját és a nyakát a mellkasa felé simogatni. Ettől nyelési reflexe lesz és nem tudja kiköpni. Ne dugd le a torkán, mert az viszont valóban hányingert fog okozni és visszaadja a gyógyszert.
2016. szept. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2016. szept. 16. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
En egyedul a gyorsan kinyit a szaja, nyelve toveig tabletta ledug, szaj gyors becsuk, es rafujok (finoman) az orrara modszert szoktam alkalmazni. Ami a nyelv hatuljan van, azt mar csak lefele tudja vinni, es a fujastol meglepodik annyira hogy gyorsan nyeljen egyet :)
2016. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

két kanál közt törd össze porrá a tablettát, úgy tedd bele májkrémbe, kb. egy kávéskanálnyiba (mert biztos rossz ízű a gyógyszer), összekevered a májkrémet meg a port.

1. megpróbálod, hogy a kezedről lenyalja-e

2. ha nem megy, nem nyalja le a kezedről, bármiért, kend rá, a mellső mancsára, a lábfejére. Utálják, ha van a szőrükön valami, le fogja nyalni magáról. Én már csináltam ezt féreghajtóval, mert túl sok májkrémbe tettem bele, és nem ette meg. Ezért legyen kevés a májkrém.


Vagy sikerült vele megetetni egészben?

2016. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!