Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tegyük túl magunkat a...

Hogy tegyük túl magunkat a halálán?

Figyelt kérdés
Ùgy érzem egy korszak zàrult le azzal a 12 évvel amit velünk töltött, csalàdtag volt. Utóbbi időben lehetett tudni, hogy nem sok van neki hàtra, de ez most hirtelen jött. Ma délutàn végleg eltàvozott. Eltemettük, nem könnyű ìgy bùcsùzni. Hogy tegyük túl magunkat rajta? Megosztottak vagyunk azt illetően legyen-e ùj cica. Ki mit ajànlana?

#halál #állat #macska #család #cica #csalàdtag #hàziàllat
2016. szept. 17. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
szerintem még ne legyen új cicátok.
2016. szept. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ez sajnos, hiába "csak" egy macskáról van szó. Erre tényleg csak az idő megoldás. Szépen lassan de túllesztek rajta. A másik macska ötleten még ráértek szerintem gondolkodni. Részvétem a cicushoz, de szép kort megélt. :)
2016. szept. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1%

Szomorú, idő kell hozzá.


(A halál = ember halála, állatok elpusztulnak, vagy az örök vadászmezőkre költöznek, ha szépen akarja az ember kifejezni magát, a halál és a meghal szavakat tartsuk fent az embereknek, mert legkevesebb, a szüleinket mindannyian el fogjuk veszíteni, sajnos én egyikőjüket, már elvesztettem itt a földi életben.)

2016. szept. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kisírjátok magatokat, meggyászoljátok. Az idő múlása segíteni fog.

Hagyjatok egy kis időt a gyászra, mielőtt új cicátok lenne.

De aztán legyen :) Az új cica nem olyan lesz, hanem teljesen más, de segíteni fog feldolgozni a veszteséget. Sajnos rengeteg kidobott, gazdát kereső macsek van. Az egyik majd szerencsés lesz, és a tiétek lesz.

2016. szept. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak titeket ez nagyon nehéz dolog én is idén vesztettem el a cicusom. Én akkor úgy gondoltam hogy egy ideig nem kell másik de a párom egyszer csak beállított egy kiscicával persze nem bírtam neki ellenállni azóta is imádom szeretem kicsit eltereli a gondolataim az előző cicám ról de így sem könnyű rengetegszer eszembe jut a sok közös emlék. Nagyon sajnálom a cicátokat:(
2016. szept. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem ez attól függ, mikor halt meg. Véleményem szerint várj egy-két évet, aztán próbálkozhat új háziállattal.
2016. szept. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tavaszra érdemes kismacskát hozni, télire úgyis elpusztul, a nyáron pedig felerősödik annyira, hogy kibírja a rákövetkező telet.


Magyarul 6 hónap és lehet hozni az új macsekot.

Nehogy már gyászoljunk egy állatot, ez kész téboly, emberek (látom az előző válaszomat lepontoztátok)!


Nekem az Anyukám halt meg, őt gyászolom.

2016. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!