Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hová bújhatott, hogy nem...

Hová bújhatott, hogy nem találom? Aggódjak miatta? Van ötletetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kaptunk ma egy macskát. Nem szelíd. Bebújt először az ágy alá, de mostanra sehol nem találom a házban. Az udvarra nem ment ki az biztos, mert direkt ügyeltünk rá.

Adtam neki enni, inni. Készítettem neki almot és még egy dobozt is kibéleltem.

De hozzá se nyúlt semmihez.

Egyébként nőstény macska, annyira nem kicsi már, de nem us nagy.



2016. szept. 18. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szekrény, ágyneműtartó, egyéb bútorok alatt (ha az ágy alatt biztosan nincs) vagy mögött, doboz, táska, virágok mögött, bútorok tetején.
2016. szept. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Gyakorlatilag bárhova amit nem is gondolnál. Ne aggódj, megnyugszik, éhes lesz és előjön.
2016. szept. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
A felnőtt macskák eléggé stresszesek tudnak lenni, mikor új otthonuk van. Azt javaslom, hogy kérjetek meg egy kutyás gazdit, hogy vigye be a házatokba a kutyát szaglászni. Ha a házban van akkor azt hamar megérzi és megkeresi. A mi tacskónk is így találta meg Erzsi cicát. Be is kerültünk az RTL hiradóba.
2016. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Enyém mikor idekerült, szintén "eltűnt". Becsuktam a kisebbik szobába, hogy kicsit megnyugodjon. Kis idő múlva benéztem, mi van vele. Meghökkenve konstatáltam, hogy nincs meg. Eltűnt a 10 m2 szobában. Apróra mindent átnéztem (nem volt bonyolult), nem találtuk. Egyszer csak elősétált az ágy alól.Akkor jöttem rá, hogy ott volt az összecsukott vendégágy, matracostól, nyilván begyűrte magát a matrac közé :)Száz szónak is egy vége: ott is nézd meg ahol logikátlan lenne. SzekrénybeN is, enyém kinyitja az akasztós szekrény ajtaját.
2016. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az enyém is eltűnt a minilakásban..

ő hat hónapos volt kb, nagyon vad, nem is ajánlották a menhelyen..de én őt akartam.


elmentünk egy egynapos kirándulásra, este cica sehol. nem mehetett ki, semmi. aztán előjött.

de egy hónapig tartott, mire felfedeztem, hova szokott bújni...s azóta is talál olyan helyeket, hogy hihetetlen.

2016. szept. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4. vagyok: közben eszembe jutott még egy elbújása. Jó ideje nem láttam, körbejártam a lakást, még a szekrénybe is benéztem, sehol. Ez megismétlődött még egyszer és ahogy ott álltam a nyitott szekrényajtó előtt, megvillant a szeme. Felmászott a rúdra, ami a vállfákat tartja és szépen lelapult rajta, de nem bírta ki, hogy ne nézzen meg :)
2016. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azóta már meg lett. Reggel simogatnom is kellett. :)

Viszont tegnap este a gáztűzhely alatt levő kis részben találtam meg.

A szekrényeket eltorlaszoltam és a gáztűzhelyet, mert mindig nekem kell kiszedni onnan. :)

Most viszont megint eltűnt valahova, de úgy vagyok vele, hogy úgyis előjön. :)

2016. szept. 20. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!