Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Le lehet szoktatni arrol a...

Le lehet szoktatni arrol a macskát, hogy ne nyivakoljon reggel 6kor a hálószoba ajtó előtt?

Figyelt kérdés

6korul mar mindig hisztizik, hogy engedjem fel mamámhoz, ott szokott lenni Napközben mikor dolgozom.

Nem lehet tole aludni, beengedni pedig nem szeretem az ágyamba.

Plusz allandoan, tenyleg mindig! Hisztizik na nincs vele valaki. Mondjatok, hogy ezekről le lehet szoktatni!

Szeretem ezt a cicát de mikor ilyeneket csinal azzal engem nagyon kiborit


2016. szept. 20. 05:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia ha egyszer nem engednéd be, akkor addig nyivákolna akár órákon át,amíg be nem engeded? Vagy egy idő után abbahagyja nem?
2016. szept. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam azzal, hogy nem engedem fel, nem megyek ki hozza stb. De nem hat. Addig csinalja amig nem az van amit ő akar.
2016. szept. 20. 06:03
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Öntsd le vízzel. Hasznos lessz.
2016. szept. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, nyitva kell hagyni az ajtót, hogy be tudjon menni. Az ágyból könnyebb kidobni, megfogod, és leteszed a földre.
2016. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia akkor ez látom nem lesz megoldás 1# vagyok. Azt tudom még ajánlani,hogy esetleg eltereled a figyelmét tehát kikelsz az ágyból kimész hozzá és mondjuk adsz neki enni vagy csak jutifalatokat de ne ott helybe hanem hívd el onnan jó messze . Ha amúgy is korán kelsz ha nem csak mondjuk hétkor akkor nemtudom :) :D nekünk is volt cicánk vagyis a mamámnak ő is be akart menni és egyedül ez hatott amit leírtam . Persze ő nem hajnalba
2016. szept. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem enni akar, csak felmenni.

Hiaba megyek ki, nem igazan érdekli, bar gondolom unatkozik, de én meg csak 8-9 korul kelek, es ha ő fel6kor mondjuk felkelt akkor annak nem orulok.

Neha azon gondolkodom, hogy bekapcsolom a tv-t. Akkor van zaj, es talan nem akar annyira felmenni

2016. szept. 22. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!