Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem hússal etetitek a...

Miért nem hússal etetitek a macskáitokat?

Figyelt kérdés

2016. szept. 20. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Én azzal etetem, nem is eszik meg mást, csak a házi kaját.
2016. szept. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Húst is adok de nem ez a jellemző többnyire tasakos kaját adok, azért mert mindig így etettem a macskámimat és mind hosszu életet élt ,12-19 év.
2016. szept. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2# milyen tasakost adsz a cicának ?
2016. szept. 20. 10:17
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Biztos azért nem mert azt hiszik férges lesz tőle a macska meg ki tudja mit szednek még össze. Hússal etetem a macskát többségében és még soha nem volt tőle férges meg semmi. Meg hát olcsóbb is mint a sok szar táp sok ezerért.
2016. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2 vagyok.szàraz tàp hill's vagy R.C.tasakos select gold real nature..de régen friskies tàp és friskies tasakos vagy whiskas.
2016. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

Fog magának, azért. Jobb minőségűt, mint amit én tudnék venni neki, amúgysem vagyok hajlandó nagyüzemi húst venni, a macskaételben szinte semmi nincs, az még belefér, a ciccek pedig szeretik. Rokontól kapnak néha maradékot, azt is szeretik.

Mint sok okból vega, alapvetően nem tartok húsevő állatot (ha majd lesz állatom, az patkány lesz :D), ezek a macskák is szabad, félvad jószágok, amivel elégedett vagyok.


Ha gazdag lennék, teljesen saját macskával, akkor jó helyről származó húst kapna, bizonyára. Az való neki, bár nagyon tudják szeretni a zöldségeket is. Néha tojást adok nekik, az jó cucc. Jó helyről, persze. Természetesen azért is odavannak.

2016. szept. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én speciel hússal etetem.
2016. szept. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem vesebeteg a cicám, alacsony fehérjén kell lennie, így ki van zárva a hússal való etetés.
2016. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!