Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mindenki szépnek látja a...

Mindenki szépnek látja a saját macskáját, mint a kisbabáknál?

Figyelt kérdés

Minden kiscica szép, de ahogy neveljük a sajátunkat nem olyan feltűnő ahogy változik, és lehet nagy korára furcsa, vagy kicsit idétlen feje lesz, de ez csak olyannak tűnik fel aki először látja a cicát.


Ki mit gondol erről?



2016. szept. 20. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Igen, nekem Ö a legszebb! Még ugyan nem mondták rá, hogy ronda :D de akkor is.
2016. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én neveltem fel. Türelmet, és szeretetet adtam neki, nem is keveset. Nekem is ő a legszebb! Pedig egy tök átlag cica, bármelyik utcában láthatsz ilyent :)


Mint a babáknál, igen. Minden cica gyönyörű, de mikor meglesz a saját, a többi cica már csak széppé válik. :)

2016. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos ez a kérdés!
2016. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sőt a saját kutyát is :)
2016. szept. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy mindenki szerint csunya macskàm. Nagy dülledt szemei vannak azt mondjàk, de nekem ő a legszebb cica a vilàgon!!!
2016. szept. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, de a legtöbb macska amúgy is szép. Én eddig alig láttam egy-kettőt, amit csúnyának ítéltem meg.
2016. szept. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

igen, de ahogy fentebb írták, a legtöbb cica szép.

az enyémre is mindenki azt mondta, egymástól függetlenül, hogy gyönyörű.

2016. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki sajátjaként nevel fel egy állatot mindegy milyen szeretetet adunk neki és így ugyanúgy szépnek találjuk akkor is ha másoknak nem tetszik vagy csak egy átlagos cila.
2016. szept. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el a Kis herceget. Attól, hogy foglalkozol vele, neked szép lesz.

Nekem egy csúnya macskák volt. Mások szerint szörnyűségesen ronda. Most egy fekete macska lakik velünk. Ő szép.

2016. szept. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a kérdésen felnevettem, annyira aranyos. Igen, amúgy, így van.


Én kiscicaként fogadtam örökbe a sajátom, mikor küldtek róla képet úgy láttam, hogy kicsit furi, snassz cirmos, semmi extra, de szüksége volt ránk, különben meghalt volna. Miután elkezdtem nevelni már úgy látom, hogy egy gyönyörű kis hercegnő. Amúgy ahogy kezdett gyógyulni, nőni valóban megszépült, sokkal szebb lett a bundája, a feje, nem olyan kis gülü szemű. És nehéz megállni, hogy ne mutogassam mindenkinek minden cuki mozdulatát, hogy nézd! :D

2016. szept. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!