Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy fénykép alapján mindenki...

Egy fénykép alapján mindenki fel ismeri a saját cicáját?

Figyelt kérdés

2016. szept. 21. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
En meg a hugomat se mert ugy nez ki mint barmelyik baratnoje. A macskaval ugyan ez a helyzet.
2016. szept. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
egy sima házicicát szerintem elég sokan, de a fajtisztákat már jóval nehezebb. Egy cimbimnek (az asszonkájának) van egy pár valami extra különleges macskusza, és a haver szerint a neje is rendszeresen összekeveri a kettőt, pedig ellenkező neműek. :D
2016. szept. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Második, attól függ :D

Van a tipikus "utcajelleg", a fehér fiúk nagy, vörös foltokkal.

Ilyenre gondolok:


[link]


Az én cicám is olyan :)

Rengeteg van belőlük vidéken, legutóbb anyáméknál messziről azt hittem, hogy az enyém rohangál a kert aljában. Köpni-nyelni nem tudtam, hogy hogyan jött Pestről utánam :D

Persze közelről száz körül is felismerném. Az arcáról, és a szeméről.

Szóval kérdés, hogy milyen fényképre gondolunk. Ha nem lehet jól kivenni az arcvonásait, nagyon nagy bajban lennék :)

2016. szept. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Közelről valószínűleg felismerném őket, messziről nem.
2016. szept. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, elég egyedi bundája van. :)
2016. szept. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az első utcacicamat felismertem volna az igen jellegzetes bundaja volt meg dgy olyat nemlattam azotavsm, a masodikat nem mivel az egy zsemle szinű kandur volt ahogy lattam minden faluban van egy olyan, harmadikat megint csak felismertem volna mivel az olyan szep szürke selymes bundaja volt de sajnos elment mashova de nembaj itt ott latom
2016. szept. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sima cirmos cica, de spicc farka van, ilyet még nem láttam. Szóval én messziről is felismerem.
2016. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Enyémek teknőctarkák, ez elég ritka szín, így biztosan. Mindkettőnek elég sajátos jegyei is vannak.
2016. szept. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor én UFO vagyok, mert kék cicám van ès ugye mindegyik "ugyanúgy" nèz ki, èn mègis 100 közül megismerem a sajátom, mert csak neki van olyan hülye buflák feje és idióta arcszerkezete. :D a másik cicám teknőc, őt se keverném össze semmilyen más macskával. :D
2016. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen fekete cicám van, de a szeméről bármikor felismerném. :D
2016. szept. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!