Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most született a kiscicám....

Most született a kiscicám. Mikre van szüksége? Leírná valaki légyszives? így pl, h 2hónapos korában féregtleneítés,8hónapos korában ivartalanítás. Valaki legyen olyan kedves, h összeszedi ezeket

Figyelt kérdés
nagyon szépen köszönöm.
2010. ápr. 23. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

te is össze tudod szedni nem?

macska könyv van otthon? ha nincs akkor ott a google...

nem most kell beadni neki...

van időd

2010. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
féregtelenítés tuti előbb kell, ivartalanítás, amint ivarérett
2010. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Per pillanat csak az anyjára van szüksége!És nyugalomra.
2010. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

első vok


[link]


[link]


[link]


7. hét - kombinált oltás: macskanátha, panleucopenia (macskák parvovirusa)

9. hét - kombinált oltás 2.

11. hét - Leucosis oltás

13. hét - Leucosis oltás 2.

15. hét - FIP (fertőző hashártyagyulladás - macskák coronavírusa)

17. hét - FIP 2.

19. hét - Veszettség oltás (kijáró macskák esetén)

6. hónap - Veszettség oltás 2.

2010. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szeretném ha valaki segítene tapasztalatból, de ha nem számíthatok rátok inkább ne is írjatok semmit.
2010. ápr. 23. 19:50
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm 19.50esnek.
2010. ápr. 23. 19:51
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Szia, bocs, azért van mindenki felháborodva, mert ezt a kérdést a kölyökcicák vállalása előtt kellett volna feltenned. Így kicsit felelőtlennek hat.

Szóval az oltásokat és féreghajtást leírta az előző. 6 hónapos korukban pedig ivartalaníttatni kell őket neked vagy a befogadóknak. A mamacicát pedig a szoptatás befejeztével lehet vinni ivartalanításra. Remélem sok pénzed van erre a kis projectre :-))) Sok sikert!

2010. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6000 ft Tatán egy lánymacska ivartalanítása, nem olyan hűdenagy összeg, kanok 4000 Ft...
2010. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vemhes volt a cica a mamámnál,akkor eldöntöttem,hogy kelleni fog egy pici(aztán kettő lett belőle)Mire megérkeztek meg volt minden ami kellett a kezdéshez:Súlyos ezrekért vettem könyveket meg a Macska magazint(akkor még nem volt gépem)átnyálaztam mindent vagy kétszer és sokat tanultam belőlük.Ebből csak azt akartam kihozni,hogy felkészülten kell várni a kis jövevényt.Amúgy elmész az orvoshoz(látni fogod,hogy milyen,abból,ahogy az állatot megfogja)és el fog neked mondani mindent.Ha a macsek elég fejlett,már 6 hónapos korában lehet ivartalaníttatni,minél előbb annál jobb.
2010. ápr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8 hetes korban oltások, amiket majd ismételni kell, féregtelenítés. Fél éves korban ivartalanítás, ezen kívül a szokásos oltások évente egyszer.
2010. ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!