Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit érdemel az a bűnös, aki...

Mit érdemel az a bűnös, aki az otthoni szaporulatával elveszi a lehetőséget a rászorulóktól a gazdira találásban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
?????????
2010. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Hát egy fitymahúzogatást.
2010. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Úgy érted h olyannak akinek nincs pénze állatra, de kell neki mégsem adsz?

Hát szerintem mindenképpen azt kell nézned h kinek is kéne pl gyereknek én adnék még ha nekem az nem éri meg de szerintem adj ha van felesleges állatod de csak olyannak akinél jó helyen van.

Szóval ha jót teszel mással ő(k) és te is boldog leszel h adhattál vagyis segítesz másokon tehát Istennek is lesz gondja rád (már van is h megkérdezted ezt)

2010. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ezt a kérdést egyáltalán nem tudom értelmezni..ki vesz el kitől és milyen lehetőséget???!!!
2010. ápr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jajj megértettem :)))

Szóval vannak akik a cicájukat nem ivartalanítják és amikor jönnek a kicsik rásózzák őket kedves emberekre, és a kedves emberek ezeket a cicusokat veszik magukhoz ahelyett, hogy a kukából szednék ki a szegény párákat, akik már nem kellenek senkinek :(


Hát szerintem igazad van kedves kérdező, lenne épp elég nehéz sorsú cica akinek szerető gazdira lenne szüksége, de a szerető gazdik inkább a pici cicát vválasztják.

2010. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
7%
Ilyen alapon az embereknek sem kellene szülni addig, míg örökbe nem fogadják az összes árvát az árvaházakból.
2010. ápr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!