Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskánk 2 napja el kóvászol...

A macskánk 2 napja el kóvászolt és tegnap este törött lábbal jött haza, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az első lábára képtelen ráállni csak felvan emelve és 3 lábon tud menni , szüleimnek mondtam h vigyük el állatorvoshoz de aztmondták h begyógyul az magától.

Nos hát én nem fejeztem orvosit fogalmam sincs hogy kell egy törött lábat kezelni de én megpróbáltam egy erősebb kartonpapirral sinbe hozni fáslival és hát nemtudom hogy igy jóe, végülis aztse tudom hogy mi történt vele, de ahogy megtapogadtam a lábát fájt neki és éreztem dudorodást ,nemtudom hogy az a törést éreztem e ? Mi legyen?



2016. szept. 24. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz. Te magad nem tudod?
2016. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd állatorvoshoz! Ha rosszul forr össze a csont, onnantól folyamatosan fájni fog neki!
2016. szept. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, de megvan a véleményem a szüleidről. Ha nekik eltörne valamijük, akkor is azt mondanák hogy majd magától rendbe jön? Minél előbb vidd el orvoshoz.
2016. szept. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

vigyétek állatorvoshoz....-.-

mint már írtad, nem végezted el az állatorvosit, az állatorvosok sem jókedvükből tanulják ezt 6 évig. egy hozzá nem értő nem fogja fél óra alatt azt a tudást felszedni, amit ők 6 év alatt.


de viszont a semminél is jobb, ha nem nagyon hagyod mozogni, bent tartod, amíg húzza/emeli a lábát. már nekünk is volt hasonló, de pár óra alatt rendbe jött.(bár nekünk egy másik macskával/állattal akaszkodott össze és kijött a szőr a lábán, gondolom az fájt neki).

2016. szept. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért is van macskátok,ha a szüleid ennyire nem érdekli. Ne ők legyenek előtted a példa a felelősségteljes állattartásban.... Vidd el orvoshoz szegényt!
2016. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy oldjátok meg az állatorvost mindenképpen ne hagyd szegény cicát szenvedni!
2016. szept. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ma sajnos lekéstük az állatorvost , majdcsak hétfő délután birom bevinni, Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2016. szept. 24. 19:56
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos. Hétvégén is van ügyelet, azt kell megkeresni.
2016. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!