Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tehetek rola de mit...

Nem tehetek rola de mit tegyek ha szamomra csak addig aranyos egy macska amikor meg kicsi? Ugye milyen jo lenne ha orokre igy maradna?

Figyelt kérdés
de azert birom a felnott macskakat is csak azok nem olyan aranyosak

2016. szept. 25. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Az állattartás eggyik szépsége hogy a szemed előtt lesz kis cicusból nagy macsek. Ha nem nőnének meg akkor egy idő után ugyan olyan unalmasak lennének mint a felnőtt állatok. Nekem egyszer volt egy cicám aki még fél éveyen is akkora volt mint egy kölyök, és úgy is nézett ki. Valószínüleg beltenyészetből származhatott szegény.
2016. szept. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kisbabák is nagyon cukik de aztán felnőnek sőtt meg öregszenek a nagymamád már nem babusgatnàd úgy mint egy cuki kisbabát de attól még ugyanúgy szereted imádod.kb. így van ez a cicákkal is
2016. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy agy általánosságban hogy "működnek" a macskák, így a sajátomról írnék. Amikor hazahoztuk a kis "lelenc-gyermeket" (talált cica), nagyon cuki volt, imádtam az első perctől. Játszottunk vele egy csomót, hozzászoktattuk a kaparófa használatához, megismertük a szokásait, stb. Már elmúlt egy éves, viszont mit sem vesztett a kíváncsiságából, ugyanannyit játszunk, ha nem többet, mint gyerekkorában és nem utolsó sorban (!) összeszoktunk. Tudom, hogy mikor miért nyávog, elolvadok tőle, mikor a szájában hozza a játékát (és tele szájjal nyávog nekem:) és amikor nekem támaszkodva pihen (nem egy ölmacska).

Sokkal több "szépségét" látom a felnőttkorának, így jobban örülök, hogy nem maradt kölyökmacska. :)

2016. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!