Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyenkot mi a baja?

Ilyenkot mi a baja?

Figyelt kérdés
Júliusban kaptam kettő macskát. De az eggyik nem eszik. Semmit, tápot konzervet meg semmi minden mást. De nem is nyávog, hogy éhes. Hetek óta ez van. Meg monst nem is szokott futkozni. Ja és fiú. Kb. fél éves.

2016. szept. 25. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Az állatorvos mit mondott? Feltételezem elvitted hozzá a macskát ha már hetek óta tart a dolog.
2016. szept. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul mondtam, napok óta csinálja ezt.
2016. szept. 25. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Őszintén fogalmam sincs nem vagyok állatorvos elkéne vinned, lehet valami betegség àll a hàttérben.
2016. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha napokig nem eszik akkor könnyen el is pusztulhat, mivel a májának nagyon rosszat tesz a koplalás.Mindenképp vidd orvoshoz, valószínűleg valamilyen betegség áll a háttérben. Próbáld evésre bírni, esetleg fecskendővel etesd meg. Mindenképpen ennie kellene valamennyit.
2016. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"bármibaja" lehet.

Ha nem eszik, éhen fog hallni. Ha elötte nem viszi el az a betegség, amiben szenved.

Vidd el állatorvoshoz, ha nem akarod végignézni, hogy szép csöndben éhendöglik...

2016. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobban van a cica?
2016. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen már eszil, de nagyon lefogyott
2016. szept. 29. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!