Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti is elborzadtok mikor rá...

Ti is elborzadtok mikor rá tévedtek egy olyan oldalra, ahol ingyen elvihető kis cicákat láttok meghírdetve tömegestül?

Figyelt kérdés

#Kiscicàk
2016. szept. 27. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen
2016. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért de még most is könnyes a szemem az előbb tévedtem egy ilyen oldalra és teljesen kiborultam hogy mennyi szerencsétlen kiscica vár gazdára az emberek hülyesége miatt
2016. szept. 27. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Itt meg egy csomóan csak fialtatják a macskájukat, és mindez nem érdekli őket. Ez nekem magas.
2016. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, nem értem, miért nem képesek az emberek ivartalanítani (vagyis értem, hogy sokaknak nincs pénze, de akkor nem kötelező állatot tartani).
2016. szept. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%

Nem tévedek ilyen oldalakra. Nekem nincs saját macskám, akit etetek, annak pedig szükség van a szaporulatára, elég pockos-egeres környék, igaz, baglyok s ragadozó emlősök is vannak hozzájuk, de pár macska is elfér s a házba azt könnyű bevinni, ha megegeresedne... Meg amúgyis aranyos állat, ha már van, kihasználom. Attól még etetem őket, ha igénylik, bármilyen macska téved erre. Általában azt teszik, de nem mindig. Mostanában pl. alig látok macskát.

Szóval még a félvad macska ciccei sem problémásak, sőt, de ha igazán saját macskám lenne, akkor nyilván megtenném a szükséges lépéseket. Akinek ez gond, az tartson egy vagy két egynemű kis állatot (olyanból, aminek az adott felállás OK s nem szenved tőle) vagy tamagocsit.

2016. szept. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Most akarok cicát befogadni, úgyhogy nagyon sokat bújom az ilyen oldalakat. Nagyon sajnálom a ksicicákat is, de őket nagyrészt befogadják. Talán a fekete ksicicák indulnak nagy hátrányból, őket nem annyira viszik az emberek, őszintén szólva nekem sem annyira tetszenek, mint a többi. Akiket én igzán sajnálok, azok az öreg cicusok. Na, őket már kb senki nem fogja elvinni. Ha pl. olyat olvasok, hogy gazdi meghalt, örökös nem vállalta, és most menhelyen vannak az idősebb cicusok, akik amúgy gazdihoz, otthonhoz voltak szokva, hát olyankor szakad meg igazán a szívem, rossz belegondolni, mekkora törés lehet ez nekik. Rossz belegondolni, hogy rengeteg cica otthon, gazdi nélkül éli le az életét. Pedig az idősebbeknek nagyon sok előnyük van, nem szednek szét mindent, nyugisabbak, és ugyanúgy tudnak szeretni, meg ragaszkodni, mint egy kölyök. De egy cicának egy éves kora felett drasztikusan csökkennek a gazdi találási esélyei.
2016. okt. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!