Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adjak 2 napos cicaknak enni?

Mit adjak 2 napos cicaknak enni?

Figyelt kérdés

Szept.28 szuletett 5 cicam az anya cica gondozta oket de reggelre nem volt veluk kihultek a halal szelen alltak betekertem oket ruhaba es meleg helyre vittem.Suliba kellett jonom igy apukam etetti oket fecskendovel tejet adni nekik tejszinel keverve mikor hazaerek akkor mar en fogom mert megy dolgozni es en akarom.Mit adjak nekik?tudom hogy kell mikor.Mennyit?

A macskatapszer az jo?


2016. szept. 30. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy tudom lehet kapni állatkereskedésben vagy állatorvosnál olyan tápszert, ami pótolja a mama cica tejét. Ez olyan kb mint valami por, simán vízzel felhigítod a megadott arányban, és kész. Ne rendes tejet adj nekik, azt nem tudják megemészteni rendesen.


De készülj fel, hogy ez rendszeres etetést jelent, három óránként legalább. De egy állatorvos biztos jobban le tudja írni, mint én, esetleg az állatkereskedésnél egy dolgozó.

2016. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!