Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha a macskám...

Mit tegyek ha a macskám nagyon beteg és a szüleim nem hajlandóak elvinni állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
Ma péntek van és szerda reggel a macskám elkezdett nyávogni és rosszul lett előtte nap kedd este nem jött haza igy ben tudtam megetetni . még most is rosszul van nem eszik nem iszik és szédül menni nem tud aludni se sokat csak egy helyben ül és összekuporodik. A szüleim nem hajlandóak elvinni állatorvoshoz pedig már nagyon baszogatom őket . arra hivatkoznak hogy most nem érnek rá meg nem akarnak pénzt kiadni rá meg azt remélik hogy jobban lesz mert a macska egy szívós állat . én arra gondoltam hogy mivel aznap nem evett megevett valami idegrendszeri mérget (mert az idegrendszerétő szédülhet) baromira lelkibeteg vagyok mert tudom hogy a patkány vagy egérméregellenszere a k vitamin injekció amit az állatorvos ad beneki mert attol meggyógyul . de ezek a köcsögök nyilván nem viszik el állatorvoshoz de lehet hogy már ugyis késő .A másik az hogy tudom hogy meg fog halni én érzem es szeretném elaltatni mert ugyérzem hogy kinlodik és nem akarom hogy szenvedjen . de anyámék is tiszta lelkibeteget de azért nem hivják ki az állatorvost és nem is viszik el . azt mondták hetfőig várnak jo péntek este van de gondolom szombatvasárnap nincs ügyelet .. Hát baromi jo ezek hülye idióták szegény szerencsétlen állat maga alá pisil ( mert nem engedjük ki a kutyámhoz az udvarra kint van a verandán) mit tegyek mivel tudnék neki segíteni Próbáltam rávenni őket az állatorvosra de nem megy . nem tudom megitatni meg megetetni mert egysuerűen nen akar . valami tipp Ha valami hasonló esetet tudtok mi lett vége

2016. szept. 30. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
El fog pusztulni, ha még gyorsan elvinnétek tàn megmenthető, rendes tőled, hogy te el akarod vinni...sok mindent nem tudsz tenni..esetleg a youtubon kinézel valami siralmas videot pl.macskàm emlékére amit kisér egy szívszoríto dal, hàtha megérinti öket
2016. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

El fog pusztulni.

Te nem tudod elvinni ügyeletre? Bár lehet, hogy már késő, de ezt soha nem lehet tudni.

Többet javaslom ne tartsatok állatot, legalábbis, amíg a szüleidtől függ az állat élete.

2016. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok pozitivat hozzatenni. Remenykedj, hogy ha veled torteni valami sulyos baj, legalabb teged elvisznek az orvoshoz majd. :/
2016. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy van a cicus?
2016. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!