Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet kapni/ örökbe...

Hol lehet kapni/ örökbe fogadni kis oroszlánt? Többi lent

Figyelt kérdés

14 éves voltam amikor apukámnak beígértem , hogy kap tőlem egy kis oroszlánt és el telt kb 2-3 év és most lesz a szülinapja és szülinapi alkalmából szeretnék neki venni / örökbe fogadni egyet csak nem tudom hol lehet

Remélem értitek :)



#állat #születésnap #ki oroszlán
2016. szept. 30. 19:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Állatkertben örökbe lehet fogadni az apukád számára, de természetesen nem vihetitek haza és nem simogathatjátok.
2016. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem civileknek nagyon nehéz be szerezni.

Én nem is támogatom ezt, mert a vadonban a helye,nem jó ha elhozzák onnan.


Talán a google többet segíthet.

2016. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2016. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem értem? mire akarsz kilyukadni?
2016. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Ez tényleg hülye kérdés :D


1: Nincs annyi pénzed amibe egy oroszlán kölyök kerül (milliókról beszélek)

2: Illegális

3: Felnőne megenne.

2016. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Ja és nem nem értem :D Bővebben fejtsd ki.
2016. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Apukám rég óta szeretne kis oroszlánt és egyszer megigértem neki , hogy bármi áron szerzek neked és szeretnék neki egyet szerezni

ennyi nem tudok többet mondani

2016. szept. 30. 19:52
 8/15 anonim ***** válasza:
De a tényleges tartásra gondolsz, vagy csak arra, hogy egy állatkerti állatot névlegesen örökbe fogadtok? Az első nem megvalósítható, nem lehet egy vad állatot otthon tartani csak úgy egy egyszerű embernek. Most hány éves vagy? Csak mert, ha tényleg az elsőre gondoltál akkor vagy csak viccelsz, vagy nagyon tudatlan vagy.
2016. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

20:14 -es kommentelő

Matek ... ha 2-3 evvel ezelott 14 voltam akkor most mennyi vagyok 16 eves vagyok de kb 1 het es 17 NM1

orokbe fogadni

2016. szept. 30. 20:18
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem tarthatsz vadállatot-Szerintem törvény is van erre Veszélyes rád nézve. Ragadozó! És állatkínzás is lenne. Hogy oldanád meg az etetését? Heti 1-2 mázsa húst megeszik egy ilyen macska.

Van az oroszlánnak háziasított változata: a cica. Nem túl nehéz beszerezni, nem eszik sokat és cuki.

2016. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!