Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy perzsa nőstény, két...

Umaku kérdése:

Van egy perzsa nőstény, két évas cicám. Hogyan lehet észrevenni a légzési problémákat?

Figyelt kérdés

Oké kicsit "taknyos" (száraz,amennyire tudom kiszedem neki) de nincs megfázva. Mégis eléggé hallom ahogy lélagzik. Lehet h csak beképzelem...? Vagy állatorvos kell ehez?


Van egy másik cicám, szintén perzsa. (Testvérek, mindketten nőstények) mennyi az átlag súlyuk? Túl könnyű szerintem. Neki a szájoadlása közepén nő egy foga. Bár állatorvos azt mondta h nm kell vele semmit csinálni azért megkérdezem. Esetleg evési nehézségek emiatt??



Utorsó kérdés...

Ma elvittük megfürdetni. Mikor visszahoztuk a tesója dúj-karmol- menekül. Nem ismeri meg. Le fog neki esni h ki ő? Nameg én is naponta fürdok, engem megismer. A cicát miért nem?



#betegség #perzsa #ne ordítsátok le a fejem...
2016. szept. 30. 22:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Helyesírásom pls. Siettem 😅
2016. szept. 30. 23:26
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első két kérdésedre csak állatorvostól - vizsgálat után - fogsz megnyugtató választ kapni.

Gondolom, azért nem ismerte meg, mert más az illata meg mert össze van esve a szőre. :)

2016. okt. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi😊
2016. okt. 1. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!